Skocz do zawartości

Sprawa w sądzie a pozycjonowanie i brak płatności za wykonana prace


adek

Rekomendowane odpowiedzi

@Ptaq jak wyslales poleconym na wskazany przez klienta adres i zostalo zwrocone to nie musisz wysylac ponownie. Jezeli jest awizo i klient nie odbierze w ciagu 14dni to traktuje sie to tak, ze odebral ostatniego dnia (czyli zostalo mu skutecznie doreczone).

Najlepiej, zeby sie jeszcze dodatkowo zabezpieczyć to w umowie dajcie zapis, ze strona w umowie podaje adres do doreczen i jest zobowiazana powiadomic o zmianie tego adresu w ciagu np. 14 dni.

Z poleconym to bywa tak jak u mnie. Już jakieś 15 lat wojuję z pocztą - mam skrytkę, a skrytke o podobnym numerze ma facet o podobnym nazwisku i takim samym imieniu. Regularnie dostaje jego pocztę, stoję w obsranych kolejkach bo mam awizo na jego polecone. Przypuszczam, że on ma to samo. Dzisiaj zajrzałem na pocztę, to od razu mówię do kobiety w okienku niech sprawdzi u tego gościa. Sprawdziła i był list, ale do jeszcze innego gościa, gdzie nic się nie zgadzało. Przez te lata nic nie pomogło, ani prośby, ani pisemne protesty.

W tym roku dwa razy odbierałem polecone do mnie, które były zwracane do nadawcy, bo na liście ktoś napisał, że adresat nie podjął awizo. Jakim cudem tak opisane listy po tygodniu doszły jednak do mojej skrytki - nie wiem.

Pół roku czekałeś - prawdziwy pozycjoner - cierpliwy. :)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie wysalacie poleconym, to prowadzacie rejestr korespondencji. Szczególnie w większych firmach gdzie proacowników można powołać na świadków, taki dobrze udokumentowany rejestr może zostać uznany przez sąd smile.gif.

A właśnie, u mnie poczta też przechodzi przez książkę nadawczą.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jest awizo i klient nie odbierze w ciagu 14dni to traktuje sie to tak, ze odebral ostatniego dnia (czyli zostalo mu skutecznie doreczone).
Możesz podać na podstawie jakiego przepisu (ustawy) tak twierdzisz?

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszą sprawą w tym wszystkim jest oczywiście dokumentowanie raportów z wynikami, rzeczą oczywistą jest ich archiwizowanie

Jak jest dostęp via system, np. web-tools - to chyba jest OK?

brak odzewu np. w formie pisemnej klienta po np. 7 dniach będzie tożsamy z tym ze usługa została wykonana

czyli co - wszedł do TOP10, po 8 dniach milczenia przyjmuje się, że jest?

Adwokaci chcieli pokazać że to że nigdzie nie potwierdzałem raportów

Możesz to rozwinąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sezuza prosiles @ o odp wiec odpisuje:

1. Nie korzystam z webtoolsa wiec wybacz ze nie zapytalem o to sąd ;)

2. Tak

3. nie ma co rozwijac, chcieli dowieść że nie dokumentowalem dobrze mojej pracy, tym samym nie była ona wykonana. Raporty @ +logi dla sądu były wystarczającym potwierdzeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie korzystam z webtoolsa wiec wybacz ze nie zapytalem o to sąd :D

Jasne ;) Chodzi o to, że Klient ma wgląd do Panelu, gdzie widzi pozycje - też historyczne, jakie jego witryna zajmowała dla uzgodnionych fraz.

Nie wysyłam mu tego emailem, bo ... ma dostęp online :D

I to jest wg mnie OK - tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności