Skocz do zawartości

Podlinkowywanie precli i katalogów


bojanvuk

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli z tego co mówicie wynika, że rotacyjne dają moc wpisowi tylko chwilowo?

Rozumiem, że jeśli teraz linkowałem wszystkie wpisy rotacyjnymi to za jakiś czas te wpisy stracą moc i znowu będą mało wartościowe?

ROTACJA znaczy ze sie rotuja, raz jest, a potem nie ma. wiec i nie ma mocy

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wniosek jest też taki, że skoro rotacyjne nie przekazują PR to są bezpieczne pod kątem filtra - paradoksalnie, bo podobno łatwiej je wykryć.

Google pisało na swoim blogu, że jeśli SWLe to lepiej te nie przekazujące mocy..

Dobrze myślę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że skoro rotacyjne nie przekazują PR to są bezpieczne pod kątem filtra

rotacja tez ladnie przekazuje pr, tyle ze raczej trudno o strone w rotacji z wysokim pr aby mogla go przekazac

a swle nieprzekazujace mocy to chyba stare systemy wymiany banerow/linkow w javascript :)

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności