Skocz do zawartości

Linki wzajemnie a łańcuchy linków


jsmp

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś postanowiłem wreszcie wzbudzić dyskusję na temat linkowania.

Można powiedzieć, że gdy ktoś po prostu zgłasza się do naszej prywatnej i nie stawiającej na SEO strony, prowadzonej na luzie a nie z SEO Zaparciem ogromnie dziwi mnie kiedy osoby te mają parcie na linkowanie typu A>B>C. Dla mniej zorientowanych wyglądające tak, że ja linkuje do niego, a on nie umieszcza linku zwrotnego na stronie którą ja polecam tylko na jakiejś jeszcze innej.

Podkreśla, że ZNAM dobrobyt płynący z takiego niewzajemnego linkowania i nie trzeba mi go tu wyłuszczać, ale czy nie uważacie że takie usilne zabijanie wzajemnego linkowania nawet jak sie nie idzie na noże o sprawy SEO to przesada? :D

Chciałbym usłyszeć wasze zdanie, na temat wymiany wzajemnej czy ona już umarła czy tylko seowcy mają takie parcie na kombinacje alpejską? :D

Oczywiście w wewnętrznym linkowaniu pomiędzy własnymi stronami warto stosować kombinacyjny układ by zmylić pewne roboty, jednak czy w normalnej wymianie partnerskiej nie można postawić na nieco mniej korzystny układ? ;)

Zapraszam na mój blog - websem.pl - marketing internetowy i pozycjonowanie!

Kurs pozycjonowania

banner5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności