Skocz do zawartości

thunderbird jak zmienic haslo do smpt


NetBusters Group

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ktos wlamal sie na moje konto pocztowe wiec zmienilem haslo uzywam programu thunderbird haslo do poczt przychodzacej zmienilem bez problemu lecz jak zmienic haslo do poczty wychodzacej? nie moge znalesc tej opcji w panleu programu ani nigdzie opisu a poczta nie wcyhodzi i podczas wysylania wyskakuje blad "minał czas polaczenia z serwerem sproboj pozniej bla bla bla" Wie ktos jak to zmienic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok haslo usuniete lecz podczas wysylania mam komunikat

Wysyłanie wiadomości nie powiodło się.

Wysyłanie wiadomości nie powiodło się, ponieważ upłynął limit czasu połączenia z serwerem SMTP smpt.live.com. Należy spróbować ponownie lub skontaktować się z administratorem sieci.

i niema prosby o haslo jakies pomysly?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuń stare konto załóż nowe z odwołaniem do tego samego folderu, w którym zapisujesz maile :) Pozbędziesz się wszelkich śladów starych ustawień i nie stracisz ani jednego maila ;)

Pozdrawiam :)

P.S. Na wszelki wypadek zrób kopie folderu ... w sumie nie wiem po co, ale właśnie dlatego "na wszelki wypadek" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności