Skocz do zawartości

Srednie ceny za linki na swiecie:)


Kil Bill

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak wogóle mam przekonywać swoich potencjalnych przyszłych Klientów ze linki u mnie są skuteczniejsze niż tam czy tam?

Obawiam się, że na to nie ma szans w najbliższej przyszłości.

Świadomość ludzi w tym zakresie jest niestety dramatycznie niska :-(

Na dodatek nie ma co porównywać cen linków na bardzo rozwiniętych rynkach i takim jak nasz.

Na pocieszenie powiem, że na ostatniej konferencji SEO w San Jose wymieniono Polskę jako jeden z najbardziej obiecujących rynków SEO w Europie (www.searchenginewatch.com - raport z konferencji), więc może niedługo coś się zmieni w tym zakresie...

Ja w każdym bądź razie trzymam kciuki :-)

Masz racje. Niestety polski rynek jest jeszcze bardzo plytki, a wiedza marketingowcow na temat dzialania wyszukiwarek jest nizsza niz znajomosc budowy pantofelka.

To jest jednak dla nas pole do popisu.

Czy moglbys napisac o tym gdzie znalazles na searchenginewatch o obiecujacym polskim rynku.

Nasz rynek szybko sie rozwija, a jak wiecej ludzi bedzie mialo dostep do kart kredytowych, to rozwoj tego rynku przyspieszy.

Jak rozmawialem z jedna babka z Irlandii na ses, ona walnela prosto z mostu: polski rynek jest za slabo rozwiniety, zebysmy na niego wchodzili.

Na searchenginewatch nie znalazlem o polsce ale znalazlem cos ciekawego: https://searchenginewatch.com/facts/article.php/2156051

Searcheress.... hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności