Skocz do zawartości

mieszarka tekstów


zoozool

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...

synonimek.seo4you.pl/ - zaje-fajna mieszarka

- z płatnych widziałem nie na serwer ale exe: webtom.com.pl/index.php?id=3&pelny=51

zastanawiam się nad kupnem.

masz dosyć pracy na etacie, własna firma? - własny biznes

szukasz pracy? - pomocne materiały: CV wzory

oszczędzasz - lokaty ranking - lokaty bankowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zobaczyć też: https://articlequeen.com/

Article Spinner :) Moim zdaniem lepsze, niż crewriter ze względu na zapisywanie wszystkiego do jednego pliku txt :)

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seo Bohater - podobny do crewriter lecz z tą zaletą że dodane synonimy zapisuje do własnej bazy co bardzo przyspiesza pracę, w cre wszystko co dopiszesz ponad jego baze idzie w piz.u, no i z nikim się nie dzielisz własnymi tekstami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to fajne, aleeeee

jeśli tworze całkiem spory tekst (powiedzmy ok 2500 znaków) z dużą listą synonimów, to mógłbym z jednego tekstu stworzyć około 5 unikalnych tekstów.

Stąd moje pytanie, czy ma ktoś jakiś program, który pozwalałby sprawdzić podobieństwo między tekstami (w %)?

Są takie narzędzia, ale niestety teksty ktore chcemy sprawdzić trzeba opublikować co zajmuje trochę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale podobieństwo między czym, artykułem wynikowym a oryginałem czy wynikowymi między sobą

Co z tego że wynikowe różnią się od oryginału w iluś tam przyzwoitych procentach, skoro któreś z rzędu wynikowych artykułów będzie podobne do siebie nawzajem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodzi o takie narzędzie, które pozwoli sprawdzić w ilu procentach artykuły są do siebie podobne. Jeśli co 3 wyraz ma 2-4 synonimów to wygenerowanie 4 tekstów może okazać się w 30% podobne. I dla mnie to jest już wystarczające

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to nawet mi się przyda nie trzeba płacić za teksty z synonimami:)

chyba sobie żartujecie. Przecież tekst wynikowy to nawet do bredni pijaka po 3 dniach libacji nie jest podobny... Potem sie dziwią że blogi z indeksu lecą jak zapychacie je takimi bzdurami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności