Skocz do zawartości

Wifi problem


dominator1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj wdomu pojawił sie umnie laptop i nieczekając długo kupiłem dzisiaj router wifi.Problem jest tego rodzaju ze po podlaczeniu go, xp nie widzi go jako routera wifi...Internet dziala dobrze.Zainstalowalem sterowniki do niego czy cokolwiek to było, ale bez powodzenia.do routera dolaczone jest cos jak by program i w opciach wchodze wnim w polaczenia kofiguracia wireless i wyskakuje mi ze zaden router bezprzewodowy niejest podlaczony albo zainstalowany.. Wyglada to poprostu tak jak by router niemial wifi..A ma na 100% kosztował mnie 200 zł i zataka cene to kitu chyba niedaja...Karte sieciowa mam attansic l1 gigabit ethernet 10.100.100 base-t controller sterownik mini port harmonogramu pakietów .Podaje linka do routera https://www.comtrend.com/links/92$product.htm Jeśli coś nienapisałem albo niewyraziłem sie jasno, to pytajcie napewno odpowiem, bo zależy mi na wifi w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzeba Ci żadnych sterowników, oprogramowania i płytek CD.

Jedynie co potrzeba to kawałek kabla sieciowego i domyślny numer IP routera.

Jeżeli wejdziesz w jego ustawienia to znaczy że router działa i nadał komputerowi nr IP.

Potem tylko trzeba znaleźć ustawienia wireless i włączyć WiFi.

Wybierz tam (najbardziej kompatybilne ustawienia ): WPA > PSK > AES i nadaj hasło z 10 cyferek i ma działać.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masakra, tamten router mial popsute wifi i odnioslem do sklepu, sprawdzali nawet.Dali mi router tp-link td w8901g no ale jak go podlącze to nawet internetu niemam..Wchodzilem wiele razy juz na https://192.168.2.1/ konfigurowałem z różnymi opciami , poprostu tego nie rozumie,zanosi sie nato ze pierwszy raz wzyciu bede musiał zadzwonic po informatyka :) Gdy podłącze stary router internet śmiga.. Jeśli ktos ma troche cierpliwości to niech sie odezwie na gg 11748583 . bo prędzej zgnije niz informatyka wezwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe wiecie, ten router na fabrycznym firmware po wylączeniu zasilania resetowal ustawienia....A w obstrukcji jest napisane ze pokażdnych zmianch robic restart, także koło sie zamykało..Wgralem najnowsze firmware ,wpisałem dane i działa doskonale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności