Skocz do zawartości

Darmowy katalog firmowy+ własne wirtualne biuro


jatylkoja

Czy kożystał byś z tego portalu ?  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy korzysta? by? z tego portalu ?

    • tak
      1
    • nie
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako iż mam grupę programistów jak i grafików pod ręką ,postanowiłem ich wykorzystać do stworzenia profesjonalnego centrum biznesowego. Cały projekt ma być darmowy, więc prace będą się odbywały na zasadzie nie ma co robić pracujemy dalej nad portalem.

Kilka słów o projekcie, portal ma służyć pomocą w organizacji oraz promocji własnej firmy. Dzięki tej platformie każdy kto prowadzi firmę, będzie mógł dodać swoją firmę do katalogu , wyróżnić ją , czyli ogólnie rzecz biorą coś takiego jak pf.pl , kkf.pl , firmy.net , itp... , tu też przewidujemy w kilka udogodnień, lecz nie o nich chcę dyskutować. Głównie interesuje mnie wasze zdanie , ludzi przedsiębiorczych, prowadzących większe lub mniejsze firmy, na temat wirtualnego biura. Otóż wstępnie chcę, aby znajdowało się w nim:

-kalendarz , każdy dodaje własne daty , lecz będą ustawione daty stałe np rozliczanie się z zusem itp.

-książka telefoniczna , mogą być pobierane automatycznie z telefonu komórkowego, dzięki temu zaoszczędzimy czas.

-folder z notatkami (automatycznie będzie dodawana data ostatniej edycji itp..)

-możliwość przeglądania ofert hurtowni z całej polski

-informacje biznesowe , coś jak bankier.pl , lecz bardziej skierowane w kierunku podatków , ważnych zmian w prawie i wszystkich tematów powiązanych z prowadzeniem firmy.

-automatyczne wysyłanie sms, do kontaktów z książki telefonicznej

-planujemy również telefonię VoIP, lecz to było by wprowadzone dopiero gdy użytkownikom przypadł by do gustu portal

-dodatkowe aplikacje takie jak okrojony exel, powerpoint ,

-pendrive , pojemność początkowa to około 50 mb myślę, że starczy na początkowe pliki firmowe.

-aplikacja wspomagająca fakturowanie , automatycznie będzie obliczać koszty , przychody i przedstawiać wszystko na wykresie.

-możliwość dodania swojej domeny i fraz, system raz dziennie będzie sprawdzał pozycję i przedstawiał ją na wykresie.

Cały portal będzie oparty głównie na ajaxie i php , dzięki czemu każdy użytkownik sam sobie ustawi swoją stronę przesuwając myszką odpowiednie segmenty. Będzie mógł pozostawić rzeczy potrzebne , wyłączyć rzeczy nie potrzebne.

To są nasze wstępne pomysły.

Jak myślicie skorzystalibyście z tego typu platformy? czego jeszcze byście oczekiwali ?

Pozdrawiam i proszę o konstruktywne wypowiedzi.

Dieta kopenhaska -najskuteczniejsza dieta !

Najnowsze stylizacje modowe !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie koŻystałbym ...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, błąd ort mi się trafił. Lecz czemu nikt by nie skorzystał ? Co do serwerów to pewnie chodzi Ci o zabezpieczenia strony przed wykradzeniem danych, w końcu to dane poufne, tak więc zabezpieczenia strony będą sprawdzane przez niezależną firmę , która będzie mogła wystawić certyfikat bezpieczeństwa strony oraz serwis będzie zaopatrzony w certyfikat ssl.

Dieta kopenhaska -najskuteczniejsza dieta !

Najnowsze stylizacje modowe !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie będzie to darmowe, płatne jednorazowo, abonament miesięczny/roczny?

Jeśli znajdziesz 500 osób chętnych to będzie 500X50MB = 25000MB = 25GB pojemności, co tego projektu sam serwer będzie musiał być mocną maszyną. Aplikacja będzie musiała być solidnie zoptymalizowana...

Pomysł brzmi fajnie, ale jeszcze czegoś brakuje żeby przekonało potencjalnych użytkowników.

PS. Może coś wymyśle $$$ ;) PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolryb , dziękuję za wypowiedź. Co do opłat to napisałem ,że chciałbym aby to wszystko było za darmo, lecz jeśli okaże się , że projekt będzie cieszył się powodzeniem i moje maszyny, które obecnie posiadam nie będą wystarczały, to nie będę miał innego wyjścia jak wprowadzić jakieś opcje płatne, chociaż myślę też nad taką opcją, że ktoś wpłaca 10 zł abonamentu miesięcznie i może te 10 zł wykorzystać w portalu, np na promocje swojej strony na stronie głównej lub coś innego. Wtedy nie będzie takiej sytuacji, że ktoś płaci TYLKO za dostęp do serwisu.

Dieta kopenhaska -najskuteczniejsza dieta !

Najnowsze stylizacje modowe !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności