Skocz do zawartości

Ile pensji ?


Prox

Rekomendowane odpowiedzi

.... Niedlugo konczy mi sie umowa o staz i prawdopodobnie dostane propozycje przedluzenia tej umowy jako mlodszy specjalista ds seo. Jak myslicie.. jakiej pensji netto powonienem sie spodziewac.....

Dlaczego myślisz że zostanie Ci przedłużony starż przecież istnieje możliwość że firma weźmie kolejnego starżystę ?

Moim zdaniem odpowiedź jest banalnie prosta.

Jeśli firma dzięki Tobie zarobi 10tys brutto to Ty będziesz wart połowe z tego. Jeśli mniej to mniej, więcej to więcej. Sam oceń jaki zysk możesz wypracować.....

Mega bzdura, zresztą każdy kto prowadzi firmę i zatrudnia ludzi to potwierdzi.

Prawidłowa odpwiedz jest taka że bedziesz zarabiłą w tej firmie tyle ile ona Ci zaproponuje, np 600 netto

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie ważne co kto Ci tu napisze Prox, tylko Ty wiesz jaka kwota będzie Cię satysfakcjonować. Zakładam, że pytasz o kwotę, bo nie chcesz wyjśc na głupka i robić za pół ceny, gdy możesz podeprzeć się argumentem: gdzie indziej dostanę 2,5 na rękę (bo na PiO spece mi tak napisali), tylko że takie argumenty nie działają na firmy, z drugiej strony nie chcesz wyjśc na głupka by nie zaspiewać za dużo i dostać: papa.

Dla mnie dobrą kwotą na rekę będzie inna kwota niż dla większości osób tutaj. To jest najmniej istotne, co kto uważa, Ty bedziesz jak juz pracował i to Tobie ta kwota ma być zadawalającą jak Ci będzie pasowało pracować za najmniejszą krajową to pracuj i ciesz się pracą, jak chcesz więcej to zaproponuj więcej, zaproponuj też więcej jak propozycja firmy będzie za niska i miej nadzieję, że Twoja praca będzie firmie na tyle potrzebna by Ci tyle zapłacili ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że pierwsza praca to tak naprawdę czas na naukę, nie wiem jak Cie tam traktują na tym stażu ale zaczekałbym z wymaganiami finansowymi bo może się okazać, że poszukają sobie kolejnego stażysty który będzie ich kosztował 0zł.

Ktoś pisze o 4, 5 tysiącach, zastanawiam się w jakiej rzeczywistości żyjesz? Jeśli miałbym dać takie pieniążki komuś po studiach to musiałbym być nienormalny.... albo mieć za duże zyski

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zoreander bydgoszcz to ogólnie "ciężki" rynek jeśli chodzi o praca=kasa. jest kilka firm a tak bida, a i one lubią robić przesiew

a co do pensji to jest różnie najlepiej się czymś wykazać, że się wie/umie więcej niż "reszta" to kasa też będzie większa. a i przesadzać tez nie można z kwotami, bo faktycznie sobie przekalkulują i wezmą kolejnego stażystę - wszystko z umiarem ;)

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że pierwsza praca to tak naprawdę czas na naukę, nie wiem jak Cie tam traktują na tym stażu ale zaczekałbym z wymaganiami finansowymi bo może się okazać, że poszukają sobie kolejnego stażysty który będzie ich kosztował 0zł.

Szkoła, studia, staż a potem pierwsza praca. Zawsze "czas na naukę" B) No nieźle ale z takim nastawieniem to pierwsze normalne pieniądze zarobisz gdzieś przed 40-tką albo w ogóle bo w IT to się uczysz przez całe życie.

I po to są te wszystkie stanowiska: junior / senior / etc. A o dobrego pracownika na prawdę bardzo ciężko, dużo kodu się naoglądałem i widziałem jak wielu ludzi pracuje. Zwykle (w 90% przypadków) to koszmar (ale w sumie nie ta branża bo wedeveloperka, nie SEO), na pewno osoba świeżo po studiach może pisać kod lepiej - jeśli tylko zamiast bezsensownego wkuwania robiła cokolwiek innego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisze o 4, 5 tysiącach, zastanawiam się w jakiej rzeczywistości żyjesz? Jeśli miałbym dać takie pieniążki komuś po studiach to musiałbym być nienormalny.... albo mieć za duże zyski

Kolego gdzieś chyba pominąłeś doświadczenie, bo papier papierem, a firma mimo wszystko skorzysta z Twojego doświadczenia bardziej niż z papierka. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez tez pod uwage mozliwosci wansu. Moze teraz ci dadza z 2 tys. na reke, ale sie okaze, ze w ciagu roku z 2 razy awansujesz i bedziesz zarabial juz z 3.

Ja bym chyba na Twoim miejscu poczekal na to, co oni sami zaproponuja i przyjal sobie jakis minimalny limit ktory moge zakceptowac np. 1900zl. Jak dostaniesz mniej to sie nie zgadzasz i zadasz przynajmniej tego 1900. Jak dostaniesz min to beirzesz prace i po np. 3mc starasz sie o podwyzke, a jak Ci nie beda chcieli dac to wtedy po cichu sobie zaczniesz szukac pracy, gdzies indziej i juz mozesz sobie wpisac w CV, ze pracowales na etacie przez X miesiecy, wiec zawsze bedzie to dobrze widziane.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego gdzieś chyba pominąłeś doświadczenie, bo papier papierem, a firma mimo wszystko skorzysta z Twojego doświadczenia bardziej niż z papierka. B)

pisząc "po studiach" mam na myśli między innymi brak doświadczenia

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz nie ma co się burzyć B)

Zlecenia można sobie wpisać w CV . umowy o dzieło/zlecenie = Doświadczenie zawodowe ;)

W porównaniu ze studenciakami mającymi 5lat studiów za sobą i zerowe doświadczenie jestesmy dużo do przodu ;)

Gorzej jak ktoś robił zaplecza/seo/sem na czarno- nie wiem czy pracodawca wtedy w to uwierzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rekrutujący zna sie na temacie to na CV tylko spojrzy rozmowa sie liczy, najważniejsze aby doszło do tej rozmowy.

Najgorzej jak przyszły pracodawca sie nie zna to wtedy musi miec jakies kryteria i papier wtedy jest jedynym B) Ale moze takie firmy lepiej unikać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności