Skocz do zawartości

Dzisiejsze SEO


kamil1

Rekomendowane odpowiedzi

Może przykład z domeną sprzed 2000r jest dość skrajny, ale załóżmy że w danej branży masz TOP10 wypełnione stronkami ze stałymi BL od 5 lat, z PR 4-6. Wbicie się w TOP5 takiej branży jest cholernie trudne, można przyłożyć 3x tyle linków co konkurencja, dodać się do wszystkich katalogów i precli, przyłożyć setki tysięcy eweblinków i jeśli fartem nie dostaniesz filtra to i tak można się nie doczekać TOP5 przez najbliższe 2 lata.

Jeżeli opisałeś tutaj swoją strategię walki z wiekową domeną, to naprawdę musisz wiele zmienić.

Wybacz, ale ja nie mogę Ci podać na tacy rozwiązania, sam musisz sprawdzić i przetestować i zrewolucjonizować swoje metody.

Stare metody pozycjonowania? Nie sądzę, tak naprawdę generalnie rzecz ujmując nic się od lat specjalnie nie zmienia, zmieniają się jedynie szczegóły. Od lat najważniejsze są linki i content- ot cały niezmienny od lat sekret SEO.

Kamilu, proszę Cię nie ironizuj - bo tak potraktowałem tą wypowiedź.

Szczegóły mają ogromne znaczenie i jeżeli nie dostosujesz ich do zmian w algorytmie nadal będziesz za tymi stronami "nie do prześcignięcia".

Musisz zacząć działać i myśleć!

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to napisz proszę cóż za drastyczne zmiany algorytmu google tak zrewolucjonizowały techniki pozycjonowania, naprawdę chętnie się dowiem, bez ironizowania.

Edit: co do Twoich dwóch ostatnich zdań to wierz mi, że ja się za bardzo nie dostosowuje do żadnych rzekomych zmian od lat i to ja posiadam sporo tych stron "nie do prześcignięcia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie kolega ile jest wart link tematyczny z takiej strony, a w szczególności z anchorem którego się strona tyczy i na kórej jest przeklik na stronę docelową ?

Ja wiem, nie wiele, wręcz nie powoduje on podniesienia pozycji

Takich wierutnych bzdur to dawno nie słyszałem, nawet od początkujących w seo .... :hmmm:

Dlatego też jedni robią frazę 30 linkami a TY nie możesz 2mln, aby nie być gołosłowny podam przykład:

Fraza: wymiana linkami

eweblink https://www.google.pl/search?hl=pl&lr=l...mi&start=70

linków do domeny > 2mln, pozycja >70 :rotfl:

wymianalinkami.com.pl https://www.google.pl/search?hl=pl&q=wy...&lr=lang_pl

linków do domeny : 30, pozycja : 3 :P

Myśle że na tym prostym przykładzie, każdy wyciągnie wniosek ile warte są linki ze świeżych stron spamowych z weblinka,

jak i również ile warte są herezje głoszone przez Xanna.

Czy kolega ma choć jedną domenę z przed roku 2000 które ciągle była w sieci oraz ciągle od samego początku tyczy się tej samej branży ?

Ja mam i to paredziesiąt

Jasne... a świstak siedzi i zawija w sreberka :)

Po co ci takie domeny skoro wręcz nie powodują podniesienia pozycjii ?

Pokaż choć jedną z tych "dziesiątek" gdzie we whois jest data rejestracji <2000 a domena jest na ciebie.

Poza tym moja wcześniejsza propozycja tyczy się każdego kto taka domenę posiada, więc zamiast nic nie wartych linków

z takiej domeny kupisz sobie 1000 nowiutkich bo akurat w GoDaddy promocja jest na .info za 1$

Postawisz sobie kilka dmozow wikii opisow gg i takich tam niezwykle skutecznych w twojej opinii wynalzków, bo takimi linkami

charakteryzują e-pieniny.info zarejestrowane kilka miesięcy wstecz. :yahoo:

[dodane]

Jak kiedyś BogdanSenator powiedział, co mi niezwykle się spodobało "człowiek uczy się całe życie, sęk w tym że czasem to nic nie daje..."

A od siebie dodam, ktoś kto nie potrafi nauczyć się poprawnie pisać, ma małe szanse nauczyć się pozycjonować,

co akurat jest na tym przykładzie dobitnie widoczne, zarówno powiedzenie Bogusia jak i moja opinia na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to napisz proszę cóż za drastyczne zmiany algorytmu google tak zrewolucjonizowały techniki pozycjonowania, naprawdę chętnie się dowiem, bez ironizowania.

Nie prowadzę swoich testów i sprawdzianów po to, aby potem na publicznym forum o tym pisać.

Ale myślę, że jeżeli Ty byś zaczął na pewno mógłbyś inaczej spojrzeć na SEO.

Edit: co do Twoich dwóch ostatnich zdań to wierz mi, że ja się za bardzo nie dostosowuje do żadnych rzekomych zmian od lat i to ja posiadam sporo tych stron "nie do prześcignięcia".

I chwała Ci za to :hmmm:

Chętnie podejmę się wyzwania i dostawię trochę zaplecza, jeżeli będziesz chciał podać frazy. Całkiem priv, między nami :)

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności