Skocz do zawartości

Polska - Walia


FireFox

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się patrze na to co jest teraz. Jak czytam niektóre brednie wypisywane w gazetach, albo zdania internautów, to ciesze się że Janas ma na to wyjebane (mam nadzieje ...). Jak chce Rasiaka to niech wstawia Rasiaka! Świeżo upieczony "kogut" zaliczył asyste z Austrią i świetnie zagrał do Kosowskiego w meczu z Walią (zaraz później był karny).

Niech robi swoje, a ja dziękuje mu za to że nasi w końcu wygrywają to co powinni wygrywać. Nie tak jak kiedyś ...

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W sumie mało mnie obchodzi w jakim stylu gra nasza reprezentacja i kto gra w pierwszym składzie. Liczą się wyniki, wyniki i jeszcze raz wyniki. Jak narazie Janas zdaje ten egzamin celująco. To jest jeden z najlepszych polskich trenerów w ogóle, więc nie rozumiem zupełnie słów krytyki. Kto poprowadził legię do ćwierćfinału LM w 1996? (największy klubowy sukces od wieeelu lat). Kto teraz odniósł 8 zwycięstw na 9 meczów w eliminacjach MŚ? Wyniki mówią same za siebie, życzę mu jak najlepiej i wydaje mi się, że kadra pod jego wodzą może osiągnąć coś więcej, niż tylko wyjazd na mundial. Dodatkowym atutem jest rozgrywanie meczów MŚ w Niemczech, po sąsiedzku, więc kibice na pewno dopiszą :)

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ ja go nie krytykuję, pozwoliłem sobie tylko zauważyć, ze nie jest tak, że Janas ma w d..ie podpowiadaczy ( i dobrze, ze ich posłuchał ). i przyponieć, ze Franek w składzie pojawił się nie w wyniku starannej selekcji naszego selekcjonera, ale w wyniku "podpowiedzi"

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma swoja koncepcje - to widać i to bardzo dobrze. Nie słucha spekulacji dziennikarzy itp - to mi sie podoba.

ejże hola, a kto go zmusił do wzięcia Franka do reprezentacji, jak nie dziennikarze ??

nie było miejsca dla Franka, burze w gazetach, wziął go z łaską, a Franek mu wygrał mecze.

Janas konceptmistrz pewnie

82053[/snapback]

Pismaki dlugo meczyly go o Franka. I nie wierze, ze to poskutkowalo, chocby z tego powodu, ze Janas gazet nie czyta. A wspanialej formy Franka nie dalo sie nie zauwazyc i w koncu powolanie go stalo sie koniecznoscia. Dziennikarze nie powinni przypisywac sobie zaslug.

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, że Janas słuch amediów. Pamiętam jak zawsze w c+ podpowiadali mu kogo ma powołać za kilka dni powołanie np. Franek, , Sobolewski, Przyrowski, itp. Więcej teraz nie pamiętam bo to było jakieś pół roku temu. A co do jego klasy trenerskiej.

Facet ma niesamowitego farta ale i dobrych zawodników. Gdyby na jego miejscu był np. Engel to nie było by takich nerwów. Bo na prawdę stawianie na Rząsę, Rasiaka powołanie murzyna to śmiech na sali. I nie mówcie że Rasiak to dobry piłkarz. Chyba widzieliście jego dynamiczne akcje, zabójczą skuteczność w eliminacjach (grał prawie tyle co Franek w tych eliminacjach Franek 6 goli Drewno 0). W ogóle nie porównójcie go z Frankowskim bo Franek to jeden z najszepszych napastników w historii a to drewno niehc do Wodzisławia wraca...

Mistrz Pozycjonowania Master of Seo.  Zobacz moją ofertę dla klientów na BITEC Pozycjonowanie Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno krótkie pytanie - dlaczego "drewno" gra w Extraklasie angielskiej, a Franek w 2 lidze hiszpańskiej? Tutaj się mylisz, Rasiak się na wyspach rozegrał, to zupełnie inny chłopak, niż przed wyjazdem. Sam się czasami śmieję z komentarzy na jego temat w necie, ale teraz gra dobrze i miejsce w kadrze mu się należy.

Engel to, Engel tamto... Janas doprowadził Legię do 1/4 finału LM, a Engel nawet się nie zakwalifikował... Dalej porównujemy?

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powołanie murzyna to śmiech na sali.

Śmieszne że o tym wspomniałeś. Ten murzyn, jak go nazwałeś, został na siłę wciagnięty do Polskiej reprezentacji przez ... Engela. Gdyby nie Olisadebe Engel nic by nie osiągnął w piłce, tak w reprezentacji jak i w Polonii (a Polonie i tak trenował Wdowczyk, Engel tylko układał się z sędziami)... Warto dodać, że Olisadebe w meczu z Walią siedział na trybunach, Janas powołał go żeby się mu przyjrzeć, mieć go pod okiem przez kilka dni... Kogo miał oglądać? Mariusza Śrutwę?

I nie mówcie że Rasiak to dobry piłkarz. Chyba widzieliście jego dynamiczne akcje, zabójczą skuteczność w eliminacjach (grał prawie tyle co Franek w tych eliminacjach Franek 6 goli Drewno 0). W ogóle nie porównójcie go z Frankowskim bo Franek to jeden z najszepszych napastników w historii a to drewno niehc do Wodzisławia wraca...

To "drewno" teraz jest w Tottenhamie (2 mln funtów) i myślę że nie puszczą go do Wodzisławia (do Ruchu też nie, nie bój się). Co do powołań. Frankowski jest świetny, ale ktoś o górne piły walczyć musi, zwłaszcza jak się gra z wyspiarzami, a Frankowski tego nie zrobi. Miejsca w ataku są tylko dwa ... Pozatym on się świetnie sprawdza jako joker na ostanie 20-25 minut, gdy wchodzi na podmęczonego rywala.

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj jeśli uważacie że Frankowski jest słabszy od Rasiaka i Engel gorszym trenerem od Janasa to ja już nic nie pisze w tym temacie bo to nie ma sensu. Co do Olisadebe: zagrał 2 naprawdę średnie nie żadne rewelacyjne mecze i od razu powołanie pewnie też z gazet wyczytał żeby go powołał i tak zrobił. Jeśli chodzi o Rasiaka to zdecydowanie NIE! I zgodzi się ze mną jakieś 90% fanów piłki nożnej. Może nie wiedzialiście 2 ostatnich meczy repry że tak piszecie. Sam już nie wiem. Inny chłopak niż przed wyjazdem? Możliwe. Cieszę się, że w Angli go szanują ale od reprezentacji z daleka po prostu nie zasługuje na miejsce w podstawowej jedenastce. Trzecim napastnikiem powinien być Niedzielan.

Co do Firefoxa chyba na odwrót. Gdyby nie Engel to Olisadebe nic by nie osiągnął w piłce. To w EL. MŚ się wybił. Ale Oli już sobie pograł w reprezentacji niech trenuje w grecji sobie. Sam nie chciał grać, nie dogaduje sie z zespołem itp. Co do Wyspiarzy. A choćby grali z koszykarzami Rasiak nie ma racji bytu. Po prostu jest bardzo słaby technicznie szybkościowo też żenada a co do główek to wygrywa ich 3 na 10.

Mistrz Pozycjonowania Master of Seo.  Zobacz moją ofertę dla klientów na BITEC Pozycjonowanie Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red, Ty chyba oglądasz inne mecze niż ja... Turniej im. Łobanowskiego, Rasiak 3 gole, w tym świetna główka "brazyliana". Mecz z Austrią, po jego zgraniu głową pada bramka, mecz z Walią po jego podaniu Kosowski wyszedł na pozycję i dostaliśmy rzut karny. Jeżeli chodzi o jego umiejętności techniczne też wcale się nie ma czego wstydzić. Janas zrobił dobrze wystawiając go od pierwszej minuty, bo od drugiego meczu Wisły z Panatinajkosem Frankowski nic nie gra.

Z krytyką trenerki Janasa poczekaj do mundialu, wtedy się okaże, kto miał rację. Engel zrobił się full media, myślał bardziej o reklamach niż o grze kadry, bo wtedy sukcesem był sam awans na MŚ. Teraz gramy świetnie, skutecznie i jestem zdania, że możemy zajść o wiele dalej, niż za Engela.

Niedzielan teraz jest w słabiutkiej formie i dlatego znajduje się tylko na ławce rezerwowych. Nie grają same nazwiska, trzeba patrzeć na formę zawodników. Anglicy grali nazwiskami i spotkała ich niespodzianka...

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności