Skocz do zawartości

Polska - Walia


FireFox

Rekomendowane odpowiedzi

Red, staraj się czytać to co ktoś napisze. Bo ja Ci mówie że 2+2 to nie jest 3, a Ty zdziwiony odpowiadasz że przecież 2+2 to nie jest 5! Staraj się czytać ze zrozumieniem.

A czym były moje ostatnie posty? Radze je wszystkie przeczytać jeszcze raz.

jeśli uważacie że Frankowski jest słabszy od Rasiaka i Engel gorszym trenerem od Janasa

Nikt tak nie napisał, ba, dyskusja na ten temat w ogólne nie była zaczęta. Więc o czym ty piszesz? I po co?

Powód dla którego bronie Pawła Janasa w tym temacie jest jeden. Mamy drużynę, mamy wyniki, wygrywami, a "znawcy" piłki nożnej i tak wieszają na selekcjonerze psy. Nic im się nie podoba. Jakby wygrali z Brazylią, to zamiast się cieszyć marudziliby, że Rasiak grał i Rząsa też, a w ogóle gdzie jest Frankowski i po co powołał "murzyna"!? Janas ma wyniki, ma pomysł na drużynę - niech robi swoje.

Co do Olisadebe: zagrał 2 naprawdę średnie nie żadne rewelacyjne mecze i od razu powołanie pewnie też z gazet wyczytał żeby go powołał i tak zrobił.

Czytaj ze zrozumieniem to co napisałem:

Warto dodać, że Olisadebe w meczu z Walią siedział na trybunach, Janas powołał go żeby się mu przyjrzeć, mieć go pod okiem przez kilka dni... Kogo miał oglądać? Mariusza Śrutwę?

Powtarzam: po dwóch golach w dwumeczu z Wisłą miał prawo obejrzeć tego zawodnika na zgrupowaniu kadry. Zawodnik Olisadebe w pierwszym meczu kadry siedział na ławie, a drugi oglądał z trybun. O co Ci chodzi?

Jeśli chodzi o Rasiaka to zdecydowanie NIE! I zgodzi się ze mną jakieś 90% fanów piłki nożnej.

I wszyscy dziennikarze. Problem polega na tym, że cała ta banda zna się na prowadzeniu zespołu piłkarskiego jak świnie na gwiazdach. Bardzo dobrze że ich nie słucha, już pisałem że to plus Janasa. W piłce nożnej nie ma demokracji - za wyniki odpowiada jedna osoba i to ona podejmuje decyzje. Byle kibic ma może swój skład, ale ustala go w przeświadczeniu że i tak takowy nie wybiegnie na boisko. Janas jest w innej sytuacji - co zrobi tak będzie. Myślisz że celowo wstawia gorszych zawodników bo chce przegrać? Nie, jemu bardziej zależy na zwycięstwie niż tym 90% o których pisałeś ...

Gdyby nie Engel to Olisadebe nic by nie osiągnął w piłce.

Engel nic by nie osiągnął z reprezentacją.

Ale Oli już sobie pograł w reprezentacji niech trenuje w grecji sobie.

O powołaniu Olisadebe napisałem wyżej.

Co do Wyspiarzy. A choćby grali z koszykarzami Rasiak nie ma racji bytu. Po prostu jest bardzo słaby technicznie szybkościowo też żenada a co do główek to wygrywa ich 3 na 10.

To i tak więcej niż Frankowski, a ktoś to robić musi. Są dwa miejsca w ataku! Myślisz że Janas nie chciałby mieć Frankowskiego w pierwsej 11? Ale sie po prostu nie da. Prowadzenie drużyny w rzeczywistości to nie Championship Manager !!

Właśnie, że Janas słuch amediów.

Jakby słuchał to w ataku byłby Frankowski, a nie Rasiak. O czym Ty piszesz?

Z krytyką trenerki Janasa poczekaj do mundialu

Zgadzam się. Wówczas można też posilić się o bardzo mylące i subiektywne porównanie Zupki z Janasem...

Bronie Janasa bo nie rozumiem jak można atakować kogoś kto ma wyniki. My jesteśmy tylko obserwatorami - nie wiemy co się dzieje na zgrupowaniach, nie wiemy w jakiej dyspozycji są przed meczem zawodnicy, nie wiemy jakie są założena taktyczne i jakiego typu zawodników do nich trzeba. Janas ma własny plan i niech go spokojnie realizuje. Martwi mnie tylko fakt, że przy pierwszej lepszej porażce stado malkontentów obskoczy Janasa i zacznie ujadać jak hieny. Nie bacząc na to że wpadki zdażają się każdej drużynie, każdemu trenerowi i każdemu piłkarzowi. Ale nie, oni siedząc przed telewizorami wiedzą lepiej, zrobili by lepiej, zagraliby lepiej. To jest żałosne. Wszyscy wiedzą lepiej, tylko osoba która te wyniki osiąga nie ma o niczym pojęcia. Ale to chyba taka nasza Polska przypadłość...

Red - jak już pisałem, czytaj to co ktoś napisał i nie wkładaj w jego posty zdań których nie było. Czytaj to co ktoś napisał i bierz to pod uwagę, dyskutuj z tym zamiast powtarzać po raz kolejny jakieś zdanie na ktore riposta już padła. Inaczej dyskusje zakończymy.

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
taka nasza Polska przypadłość...

Niekoniecznie. Po zdobyciu pucharu przez liverpool wszedłem parę razy na ich forum na oficjalnej stronie. Ilu kibiców, tyle składów na nowy sezon. Janas i każdy trener, czy piłkarz wie, że tak się dzieje i nie ma na to wpływu. Przecież nie bedzie z tym walczył, z każdym dyskutował, bronich swoich decyzji. Jak ma wyniki, to ma rację, jak nie ma wyników, to jego d**a wisi na gałęzi i koniec.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem z tych co narzekają po wygfranym meczu. I nie chcę aby zwolnili Janasa. Tylko daję do zrozumienia, że czasem wproawdza bardzo złe decyzje.

Rasiak to Rasiak i pokazał już nie raz na co go stać. Janas ma jakieś układy z Lubańskim chyba, że tego rasiaka wystawia bo to nie możliwe. Z resztą zakończmy temat Rasiaka. Janas chyba nie widzi niektórych zawodników oraz tego jak grają. Naprawdę dobrze ułożył i zgrał zespół nie mam żadnych pretensji do pierwszej jedenastki bo jest bardzo dobra, można powiedzieć najlepsza z wyjątkiem ataku i lewej pomocy. Wiadomo, że Janas nie lubi Franka i taka jest przyczyna. Szkoda, że na tym tracimy my i możemy się przez to przejechać na mundialu. Jeszcze raz proponuję zobaczyć statystyki skutecznośći w przeliczeniu na czas gry.

Mistrz Pozycjonowania Master of Seo.  Zobacz moją ofertę dla klientów na BITEC Pozycjonowanie Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam nie lubi. Franek to przed meczami bardziej zajmował sie telefonami, niż treningiem. I dlatego pewnie nie zagrał.

A Rasiaka się nie czepiaj bo o ile pół roku czy rok temu to było maksymalne drewno i sam się z niego śmiałem to teraz to naprawdę dobry gracz który załatwił nam bramki w obu meczach. I to Ty chyba właśnie Rasiaka nie lubisz, ot tak - dla zasady.

A co do układach Rasiaka - pewnie ten układ załatwił mu transfer do Kogutów? Daj spokój - litości. To nie druga Liga Polska i Chorzów do którego można przejść po znajomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorzów po znajomości chyba sobie jaja robisz albo zazdrościsz bo twój KLUB gra w Bklasie i nic nie osiągnął. Co do formacji ataku to powinni grać Żuraw i Franek. Obejrzyjcie sobi emecze w el w których Franek wystąpił i zobaczcie te w których grał Rasiak. Nie twierdzę, że przypadkiem wszedł d Premiership. Spodobał się trenerowi. Ale kariery w tym klubie to on nie zrobi.

Mistrz Pozycjonowania Master of Seo.  Zobacz moją ofertę dla klientów na BITEC Pozycjonowanie Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do formacji ataku to powinni grać Żuraw i Franek.
Są dwa miejsca w ataku! Myślisz że Janas nie chciałby mieć Frankowskiego w pierwsej 11? Ale sie po prostu nie da. Prowadzenie drużyny w rzeczywistości to nie Championship Manager !!
My jesteśmy tylko obserwatorami - nie wiemy co się dzieje na zgrupowaniach, nie wiemy w jakiej dyspozycji są przed meczem zawodnicy, nie wiemy jakie są założena taktyczne i jakiego typu zawodników do nich trzeba.

Jestem pewny, że jak uzna to za zasadne to tak zrobi. My możemy sobie chcieć róźnych rzeczy, ale to Janas ma wyniki i na razie się nie myli ...

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny, że jak uzna to za zasadne to tak zrobi. My możemy sobie chcieć róźnych rzeczy, ale to Janas ma wyniki i na razie się nie myli ...

Oby się nie mylił. Ale nie tylko ważne jest to co pokazuje się na treningach ale i na meczach. Janas się nie myli ale ma dużo szczęścia, można było np na Śląskim z Austrią (byłem na meczu) uniknąć takiej nerwówki. Wprowadził defensywnych zawodników i 9 stało i czekało na wybicie piłki a 2 biegało żeby ją odebrać. Więcej rozumu. Gra z Austią w 2 połowie naprawdę siadła i zamiast ją polepszyć i wprowadzić kreatywnych zawodników postanowił bronić wyniku i mieliśmy horror. Wiem, że nie jestem trenerem i łatwo się mówi ale drużyna która chce grać w MŚ nie może się bronić z Austyjakami i Walijczykami w ostanich 5 minutach wybijając piłki z linii bramkowej itp.

Wielkie brawa za zgranie drużyny bo dawno nie było takiej kadry, brakuje jeszcze mądrych decyzji personalnych i w ustawieniu podczas meczu.

Mistrz Pozycjonowania Master of Seo.  Zobacz moją ofertę dla klientów na BITEC Pozycjonowanie Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red: Austriacy też ludzie i mieli prawo zagrać mecz życia w drugiej połowie, co nie powinno być takie niedopuszczalne, bo ich pierwsza liga jest mocniejsza od naszej ekstraklasy.

Wiem, że nie jestem trenerem i łatwo się mówi ale drużyna która chce grać w MŚ nie może się bronić z Austyjakami i Walijczykami w ostanich 5 minutach wybijając piłki z linii bramkowej itp.

Piłką nożną chyba też się chyba nie za często interesujesz, bo przypomnij sobie lub dowiedz się w jaki sposób Borussia Dortmund doszła do zdobycia Pucharu Europy kilka lat temu. Szczególny był mecz z MU w Anglii. Ile tam Niemcy mieli farta to się w bani nie mieści i wtedy to był dopiero dla niemieckich kiboli horror, bo my gramy w eliminacjach, a dla nich to była walka o finał.

P.S Gadanie, że Janas ma farta i słucha dziennikarzy jest świededztwem tego, że autor takich poglądów ogranicza się do Faktu i SuperExpressu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mf: co dla ciebie jest bardziej wiarygodne: wp.pl czy oficjalna strona reprezentacji walii? sprawdziałem na kilku innych i po prostu takiego gracza nie ma ;) a z meczu pamiętam, że w tej 60którejś wszedł SIMON. pamietam dokładnie bo od momentu jak była zmiana to szpakowski zaczął porzekręcać jego imię ;) jak widać, ktoś z wp.pl pisał na podstawie he he szpaka :yahoo:

odwołam to co napisałem jesli mi znajdziesz tego daviesa na stronach reprezentacji wali :) gdzie gra, co robi czy to brat simona? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.pzpn.pl/podstrony/kadra/

Naprawde szklanka piwa dla Ciebie jesli uważasz że komentator zna każdego zawodnika z imienia i nazwiska i jeszcze potrafi go rozpoznać ;)

A to nieistniejący wg. Ciebie Craig.

https://uk.sports.yahoo.com/050907/8/dgwu.html

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S Gadanie, że Janas ma farta i słucha dziennikarzy jest świededztwem tego, że autor takich poglądów ogranicza się do Faktu i SuperExpressu 

Tak się składa że mam cyfrę+ i doskonale pamiętam jak w programach o reprezentacji kilka miesięcy temu proponowali i analizowlai grę piłkarzy Repry. I była ta sama mowa Rasiak nie może grać i podpowiadali kto powinien zagrać i się wyróżnia w naszej lidze a go nie ma. Za tydzień ci piłkarze dostawali powołanie. I to byli raczej piłkarze który albo nie grali w ogóle w kadrze albo nie grali w ostatnim czasie i to na pewno nie był przypadek. To nie był tylko raz tylko więcej takich powołań.

Piłką nożną chyba też się chyba nie za często interesujesz, bo przypomnij sobie lub dowiedz się w jaki sposób Borussia Dortmund doszła do zdobycia Pucharu Europy kilka lat temu.

Hmm nie wiem o czym piszesz. Nie interesuję się za często piłką nożną... skąd ten wniosek? Co to ma wspólnego, że Borussia wygrała? Akurat kibicuję Borusii od wielu lat.

Napisałem, że klasowa drużyna nie może tak grać więcej spokoju oraz mądrej gry. To wiąże się z decyzjami w trakcie meczu Janasa. To on ich tak ustawił żeby murowali drogę do bramki. Gdyby nie szczęśćie teraz czekalibyśmy na losowanie baraży.

Mistrz Pozycjonowania Master of Seo.  Zobacz moją ofertę dla klientów na BITEC Pozycjonowanie Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie Borussia grała z MU tak, że Rickenowi udało się fartem strzelić bramke na początku, a później murowanie swojej bramki i co akcja przeciwników to sytuacja bramkowa dla MU, ciągle słupki i wybijanie z linii. Wg. Twoich kryteriów, które zastosowałeś wobec naszej repry, BVB nie było wtedy klasową drużyną, a mimo to zdobyli puchar. Więc na czym te kryteria opierasz jeśli nie nowożytnej historii piłki noznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności