Skocz do zawartości

Arfooo directory


JereManU

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 424
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@up super kolego nie wiedziałem, że dobrzy ludzie jeszcze istnieją na tym świecie bo juz straciłem wiare w ludzi ;p gdybym mógł to bym ci kupił 0,5l lub skręcił blanta ;d

Co do miniaturek, super, dzięki pomogło.

Tekst również ogarnąłem, dzieki.

Tylko chmura tagów nie mogę jej ogarnąć a jak wchodze w DIrectory> menage Tags Cloud to tam jest pusto, może dla tego mi sie nie pokazuje chmurka, i nie wiem wogole skad się biorą tagi w arfooo.

Jeszcze musiałbym zmienić logo na jakieś bardziej profesjonalne ;d

Mógłbyś podać link do swojej str żebym zobaczył jak to mniej wiecej ma wygladac ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super kolego, działa pięknie :) Normalnie kocham cie ;p

Myślę że teraz wszystko sam ogarnę ;)

Dzięki i pozdrawiam :)

Pojawił się kolejny problem, mam nadzieje, że ostatni.

Ponieważ oryginalne logo w szablonie miało 200px/1000px ale wydawało mi się za szerokie więc zrobiłem 125px/1000px i teraz tak odstaje delikatnie od treści strony. Czy da się to jakoś naprawić. W joomli zmieniłem w index i było wszystko ok ale tutaj nie potrafie tego ogarnac.

Jak narazie udało mi się w kilka h ogarnąc https://www.katalog.allegolebie.pl

Edit:

edycja wieczór

Po kilku jointach i paru godzinach zakończyłem prace przy moim PIERWSZYM katalogu:) link https://www.katalog.allegolebie.pl i normalnie moge powiedzieć, że nie spodziewałem się sam że coś takiego zrobie i ogólnie to jestem z siebie zadowolny w ch@j bo wydaje mi się ze nie jest zły chyba że sie tak najarałem ze mi sie tylko podoba ;d ale to zostawiam pod waszą ocene ;d

Dodałem już mape strony do google ;d no i co teraz xD

No własnie co mam teraz robić żeby to stało sie popularne xD

Hehehe

Edit2:

no i jeszcze forum mi sie zjebało i nie mam tak że widze wszystkie tematy tylko mam w liście że musze klikać na każdy post żeby go zobaczyć i to jest troche denerwujące ze tak powiem jest jakis sposob zeby temu zaradzić?

Edit3:

no i poradzilem sobie nawet z logiem ;d trzeba bylo zmienic w styles.css ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładna skórka, za pewne jej użyje dzięki :)

otóż mam u siebie problem, nie wyświetla mi się pagerank: np. www.katalog.allegolebie.pl/portale-fora-inne/portal-golebie-pocztowe/allegolebie-pl-najlepszy-portal-golebiarski-allegolebie-pl-golebie-poc-s7.html a widze u wielu osob to działa, próbowałem zmieniać skrypt googlepagerang.php na inny z www.arfooo.e47.pl/poprawne-dzialanie-page-rank/ ale też nie działa wie ktoś co zrobić?

gdy zrobie test w panelu admina PR pokazuje mi sie

Your client does not have permission to get URL /search?client=navclient-auto&ch=6-781188683&features=Rank&q=info:http%3A%2F%2Fwww.google.com from this server. (Client IP address: 78.46.97.92) czyli że IP na którym stoi moj katalog jest zbanowany? Bo to zwykłe konto virtual host

Czy jest jakiś sposób żeby to zrobić?

Poniżej jest rubryka

Adres zdalnego serwera do generowania PageRank metodą 2 (URL):

może ktoś zna jakiś url co można tu wpisać żeby działało tak jak przy miniaturkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiuus, postanowiłem wykorzystać Twoją templatkę w katalogu tematycznym: www.katalog.terapcia.pl. Z małymi poprawkami ;)

Ty też terefere!

Szkolenia językowe dla firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

Otóż od kilku dni w moim katalogu: www.katalog.allegolebie.pl mam problem i nie mogę nic zrobić otóż gdy wchodzę do panelu admina dopisujac www.adres.pl/admin wpisuje login i hasło przechodze do menu głównego i potem jak obojętnie w co nie wejde to nie wchodzi tylko znowu mi wyskakuje panel logowania i musze wpisac login admina i haslo jak to zrobie znowu mi sie pokazuje strona glowna albo nic sie nie dzieje i znowu panel logowania.

Działa jedynie jak zrobie kopiuj adres strony i wkleje w przegladarke to wtedy przechodzi normalnie ale znowu nie mogę wykonać kilku funkcji ponieważ do niektórych procesów nie da się skopiować linka i praktycznie nie mogę nic zrobic :)

ani zresetowac miniaturek ani wyczyscic cache ani edytowac reklam ani strony itd przechodzi caly czas do https://www.katalog.allegolebie.pl/admin/main/logIn

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam, el Paco

edit: jak zawsze odpowiedz sie znajdzie za miesiąc albo w ogóle i będzie masakra ;/

może java nie dziala czy cos takiego nie wiem nie znam sie a szkoda zeby taki fajny i ladny katalog sie zniszczyl przez takie cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności