Skocz do zawartości

Arfooo directory


JereManU

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 424
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Wszystko ładnie z tym skryptem i pięknie jak i z moim katalogiem - ale miniaturek nadal nie mogę uruchomić. Może ma ktoś na chwilę obecną coś sprawdzonego

Ja w swoim katalogu używam shrinktheweb i śmiga. Musisz jedynie wyłączyć cache'owanie miniaturek na serwerze, bo wtedy zcache'uje Ci obrazek "queued" albo "error" co jest przykre :D

Pozdr.

Ciekawostki - precelek

Katalog ciekawych stron internetowych - katalog na arfoo z google plus

Moderowany easydir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodając do mojego katalogu, nie widzę żadnych gwiazdek, ani wyróżnień. Możesz powiedzieć jak dodałeś te wszystkie opcje?

Settings -> Manage criteria

Rzecz jasna ręcznie sprawdzam czy ktoś dodaje mapkę google, słowa kluczowe itp. Jak ktoś z darmowego wpisu doda to wpis odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iMariush powiedz mi jak zrobiłeś w swoim Arfooo że pokazują Ci się najpierw Strony w katalogu i tam masz 3 (podejrzewam że są to wpisy premium), poniżej masz ostatnio dodane.

Albo ja ślepy jestem albo nie widzę tej opcji na ostatnio dodane.

Jeżeli szukasz ubranek niemowlęcych znajdziesz je w sklepie https://lencia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja w ustawieniach "Strony w katalogu":

-Number of random websites displayed on index page

-Number of random website on the index page will be renewed every "x" days:

I to nie są premium tylko losowe strony...

A żeby mieć ostatnio dodane strony na głównej to trzeba przenieść zawartość pliku (z tego co pamiętam) site->newsites.tpl do main->index.tpl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomogę :)

Modyfikacja arfooo pozwalająca na wyświetlanie ostatnio dodanych wpisów na stronie głównej.

1. nazwa_szablonu -> main -> index.tpl

Dodaj:

{'/site/news'|action}

Po:

{displayAd place="underRandomSites"}

2. nazwa_szablonu -> site -> news.tpl

Usuń:

{include file="includes/header.tpl" title="{'siteNews_html_title'|lang}" metaDescription="{'siteNews_meta_description'|lang}" includeSearchEngine=true}

<div class="show_arbo"> 
<a href="{$setting.siteRootUrl}" class="link_showarbo">{'show_arbo_directory'|lang}</a> >
<a href="{'/site/news'|url}" class="link_showarbo">{'siteNews_arbo'|lang}</a>
</div>

{include file="includes/footer.tpl"}

3. nazwa_szablonu -> menu -> menuheader -> menuheader.tpl

Zamień:

<a href="{'/site/news'|url}">{'menuMenuheader_news'|lang}</a></li>

Na:

<a href="https://domena.pl/info/useCondition">Regulamin</a></li>

Gdzie domena.pl to adres twojego katalogu. Po tej zmianie w menu "news" będzie regulamin katalogu.

4. nazwa_szablonu -> site -> item.tpl

Zamień:

<a href="{$site.url}" title="{$site.siteTitle}" class="link_black_blue_b_u" target="_blank" onclick="return visitSite({$site.siteId})">{$site.siteTitle}</a>

Na:

<a href="{$site|objurl:'siteDetails'}" class="link_black_blue_b_u">{$site.siteTitle}</a>

Tyle ;) Mam nadzieje, że pomogłem.. no i że działa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności