Skocz do zawartości

Arfooo directory


JereManU

Rekomendowane odpowiedzi

wcześniej pisałem o problemie z miniaturkami, których niechciał serwis zapisywać do katalogu. Po przeszukaniu tego forum znalazłem pomoc od użytkownika ktl - jego modyfikacja zadziałała na moich dwóch hostingach. Problem jak widzę się powtarza także link do tej poprawki jakby ktoś szukał znajduje się tu-> https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=876664

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 424
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

U mnie zapisuje obrazki do katalogu i z niego ładuje, bez żadnych poprawek. Może nie masz aktualnej wersji skryptu?

Mam jednak inne pytania.

1. Użytkownik dodaje słowa kluczowe, ale nie pokazują się one w szczegółach wpisu. Ma to jakieś znaczenie z punktu SEO?

2. Włączyłem chmurę tagów, jednak nie wyświetla mi się ona. Czy działa to tylko jeżeli dodam słowa kluczowe w panelu i tylko te słowa kluczowe będą się tam pokazywały, czy również te które dodadzą użytkownicy?

Jeżeli szukasz ubranek niemowlęcych znajdziesz je w sklepie https://lencia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenie panelu admina już gotowe. Chętnych proszę o wysłanie na maila: konrad@budzyk.pl informacji o chęci nabycia.

W zamian za spolszczenie oczekuję do wyboru:

Wpisów premium w katalogach stron (skrypt bez znaczenia)

Wpisów zwykłych

5zł wpłacone na podane w mailu konto

Czekam na maile z ewentualnymi propozycjami.

P.S. Oczywiście raz zakupione spolszczenie można używać na dowolnej liczbie katalogów ale nie można rozpowszechniać tłumaczenia!

Darmowe szablony pod SEOKatalog

Darmowy katalog stron - dodaj swoją stronę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest jakaś dodawarka do Arfooo? Chodzi mi o to by mozna było łatwo dodać wpis z synonimami do wszystkich swoich katalogów.

Nie ma ogólnodostępnej dodawarki tylko do Arfooo.

Wpisy na stronie głównej ustawia się w głównych ustawieniach, tak jak ostatnio dodane, najlepiej oceniane etc.

RĘCZNE PROFILE - CO.UK oraz PL - Najlepsze linki w sieci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest jakaś dodawarka do Arfooo? Chodzi mi o to by mozna było łatwo dodać wpis z synonimami do wszystkich swoich katalogów.

"Popełniłem" taką dodawarkę - jednak do tego aby zadziałała potrzebny jest Zennoposter, który nie jest darmowy :) Jednak jak się ma to można użyć tego narzędzia do różnych skryptów katalogów oraz innych celów marketingowych. Link do info: https://zennoposter.pl/dodawarka-do-arfoo/

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na liście mam jakieś 40 ogólnotematycznych polskich katalogów opartych o Arfooo - zebrane od Mar'a i z Google. Jest więcej ale to często takie, które mają zero wpisów postawione testowo !!! Także obecnie jest zbyt mało tych katalogów.... ale nic nie stoi na przeszkodzie aby było więcej. Moim zdaniem jak ktoś udostępni modyfikację płatności DotPay, to więcej osób będzie chętnych na stawianie właśnie Arfooo bo będzie możliwość wprowadzenia opłat za jakiś czas myśląc perspektywicznie. Allopass nie nadaje się a paypal jest ok, ale mały procent płaci przez to.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adreskatalogu.pl/admin/

Przed chwila zainstalowałem arfooo. Widać go już w przeglądarce. Niestety mam podobnie jak niektórzy dziwny problem z wejściem do panelu admina. wpisuję w wyszukiwarkę https://adreskatalogu.pl/admin/ i zwraca mi błąd 403. Czy ktoś może mi pomóc?

Pragnienie szuka sposobu, niechęć szuka wymówki.

marfish.pl

Sklep wędkarski

Forum o futbolu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co złego jest w Allopass?

Jak dla mnie, najgorszym problemem jest moderacja słów kluczowych, przy wielu wpisach jest ona niezwykle uciążliwa, nie wiem dlaczego twórca tak rozwiązał tą kwestię. Poza tym skrypt jak na darmowy jest bardzo dobry, wpis robi się prosto i wygodnie, szczególnie podoba mi się szybki wybór kategorii.

RĘCZNE PROFILE - CO.UK oraz PL - Najlepsze linki w sieci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adreskatalogu.pl/admin/

Przed chwila zainstalowałem arfooo. Widać go już w przeglądarce. Niestety mam podobnie jak niektórzy dziwny problem z wejściem do panelu admina. wpisuję w wyszukiwarkę https://adreskatalogu.pl/admin/ i zwraca mi błąd 403. Czy ktoś może mi pomóc?

A spróbuj wpisać z "www."

Darmowe szablony pod SEOKatalog

Darmowy katalog stron - dodaj swoją stronę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności