Skocz do zawartości

Arfooo directory


JereManU

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę, na twoje potrzeby , napisany na szybko post :)Jak zmienić ilość oczekujących stron a Panelu Administracyjnym w domyslnej paginacji Arfooo.

Strony internetowe Gorzów

Nieuczciwy kontrahent? Nie wiesz jak napisać wezwanie do zapłaty? daj znać na prv, prawnik zrobi to za Ciebie.

Darmowy katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 424
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Próbowałem dzisiaj zaimportować kategorie do arfooo ale niestety nie udało mi się to wg instrukcji na stronie

https://zennoposter.pl/dodatek-do-arfooo/

Nie wiem czy błędem nie było to iż wyeksportowałem na raz obie tabele.

Zna może ktoś jakiś inny sposób, który działa?

Jeżeli szukasz ubranek niemowlęcych znajdziesz je w sklepie https://lencia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Arfooo jest w tej samej wersji jedno i drugie to musi działać:)

Są to takie tabele:

Arfooo_categories i Arfooo_categoryparents

Z bazy z której chcesz przenieść robisz export tych baz a tam gdzie chcesz je wciągnąć robisz import.

Sprawdź jeszcze aliasy w obu bazach - może masz inne aliasy w obu bazach Domyślnie dodaje się Arfooo ale może masz inne w jednej i drugiej bazce :) Uaktualniłem tą instrukcje w podanym przez Ciebie linku.

Na koniec w panelu administracyjnym dajesz przeliczenie wszystkiego aby sobie te kategorie prawidłowo poustawiał.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co się dzieje po imporcie? dalej są stare kategorie?

Zapomniałem dodać o tym, że trzeba usunąć obie tabele z nowej bazy przed importem (wydawło mi się naturalne), bo domyślnie import nie zadziała jak już tabele istnieją - Jeśli i to nie pomoże to podaj mi swoje gg na PW to postaramy się rozwikłać tą zagadkę :)

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Oliusz chyba coś jest nie tak bo na stronie wskazujesz na plik MainController.php a to ma być plik SiteController.php i taki masz przygotowany do pobrania.

Już ten plik próbowałem modyfikować bo jakoś doszedłem do tego sam, ale co dziwne u mnie to nie działa. Nadal wyświetla się 5 stron. Jakieś pomysły?

EDIT

OK już działa to jest plik SiteController.php w katalogu admin/controllers

-edytować linie 118 na taką ilość wpisów jak nam pasuje.

RĘCZNE PROFILE - CO.UK oraz PL - Najlepsze linki w sieci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co się dzieje po imporcie? dalej są stare kategorie?

Zapomniałem dodać o tym, że trzeba usunąć obie tabele z nowej bazy przed importem (wydawło mi się naturalne), bo domyślnie import nie zadziała jak już tabele istnieją.

No właśnie :hello: Jako że ja mało inteligentny to nie usunąłem tabeli tych co były. Już wszystko działa. Dziękuję bardzo za pomoc.

Jeżeli szukasz ubranek niemowlęcych znajdziesz je w sklepie https://lencia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich!

Mam problem z działaniem tłumaczenia zakupionego w tym wątku.

Po wgraniu go do admin/language główna strona oraz główne podstrony górnego menu są po angielsku, dopiero strony w bocznych menu są po polsku.

Czy ktoś z obecnych i używających tego skryptu miał taki problem?

Podpowiedzi:

Wersja 2.0.2

hosting Az.pl

pozdrawiam i czekam na konstruktywną pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem, już robiłem i było ok..ale kliknąłem system i wylogowało mnie i już zalogowac się nie mogę :) ciasteczka usunąłem, wgrałem pliki od nowa ale nie pomaga.. co jest ?

Popularność zdrowych produktów zyskuje u Polaków, przede wszystkim olej kokosowy oraz chlorek magnezu sześciowodny robią furorę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności