Skocz do zawartości

Arfooo directory


JereManU

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 424
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witaj,

Jak rozwiązaliście problem miniaturek po wprowadzeniu płatności przez shrintheweb?

U mnie działa:

Settings> Main settings

Address thumbs Service generation (URL) - https://pagepeeker.com/thumbs.php?size=l&url=

Adresu nie podam, w budowie.

Katalog firm: Katalog firm Polska

Strony inernetowe Wrocław: strony w dobrej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@jetty

Użyj mojego całego dodatku, który poprawia kilka rzeczy w standardowej instalacji Arfoo tu jest ten -> plugin do arfooo. Możesz też zgrać z niego tylko plik GooglePageRanker.php jeśli chodzi Ci tylko PR - dziś go poprawiłem w paczce. Także jak ktoś będzie ściągał mój dodatek, to już mu PR powinien działać.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi pomóc?

Nie wiem o co biega. Instalacja przebiegła prawidłowo a kiedy chce sie zalogowac do admina wyskakuje takie coś:

Warning: require_once(/home/albin4d/domains/adea-finanse.pl/public_html/katalog/core/Core.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/albin4d/domains/adea-finanse.pl/public_html/katalog/core.php on line 20

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/albin4d/domains/adea-finanse.pl/public_html/katalog/core/Core.php' (include_path='.:/usr/local/php52/lib/php/') in /home/albin4d/domains/adea-finanse.pl/public_html/katalog/core.php on line 20

O co kaman? Serwer to hekko.pl Pakiet podstawowy ten najmniejszy. Gdzie jest problem? Katalog znajduje sie na adea-finanse.pl/katalog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Albin4d to musi być coś z wgraną przez Ciebie wersją - pewnie przesyłasz pojedynczo pliki i nie wszystko Ci się zgrało. Prawdopodobnie ten plik Ci sie nie zgrał prawidłowo "/core/Core.php"

Najlepiej zgrywac zipa i rozpakowywać w panelu - nie ma wtedy problemów i jest to znacznie szybsze :)

Też sporo Arfooo stawiałem na bardzo różnych serwerach i i nie miałem do tej pory żadnego problemu na popularnych hostingach.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może macie racje bo zgrywałem pliki total commanderem a jak wiadomo on raczej słabo się do tego nadaje bo zawiesza czasem wysyłanie i trzeba sie ponownie łączyć. Spróbuje wgrać innym programem do FTP i rozpakować na serwerze.

Dzięki Panowie za pomoc. To wina jednak TC. Wgrałem i rozpakowałem na serwerze i jest ok. Biorę się do testowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności