Skocz do zawartości

Arfooo directory


JereManU

Rekomendowane odpowiedzi

Używaj lepiej filezilla, jak się zawiesi to nic nie tracisz i możesz wgrywać jednocześnie więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 424
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

co ma skrypt do ilości zgłaszanych wpisów? Po prostu jest mniej popularny i nie każdy ma automat do zgłaszania stron. Webmini i easydir pewnie są super, bo dużo ludzi tam dodaje swoje strony ;) Jak będzie więcej mocnych Arfooo to częściej będą tu dodawać. Obecnie najwięcej mocnych katalogów jest na seokach i może dlatego wszyscy dodają się nawet do tych "zielonych".

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi o ręczne dodawanie :puknijsie: Kiedyś myślałem aby stworzyć nawet stajnie (małą) katalogów na arfooo tylko problemem było to, że ludzie uważają katalogi na nich stojące za gorsze (a wygląd był bardzo dobry). No chyba, że coś się zmieniło :)

A jest możliwość generowania multikodów w arfooo lub/i podpięcia jakiś płatności online - gotowych?

Darmowe szablony pod SEOKatalog

Darmowy katalog stron - dodaj swoją stronę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę, to z panelu administracyjnego się nie da. W pliku trzeba by zmienić te pola na typ hidden. Mógłbym dodać to do swojego plugina - bo rzeczywiście mało osób z tego korzysta.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś pomóc z pagerank?

Zainstalowałem ten dodatek który polecacie na tej stronie i dalej lipa.

Moja strona adea-finanse.pl ma PR 2 a w katalogu dalej jest bez PR.

Czy trzeba jeszcze coś ustawiać w settlings bo są tam opcje odnośnie metody sprawdzania PR...?

Adres katalogu: katalog.adea-finanse.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem nowy na forum.

Jak wielu z was zdecydowałem się na skrypt arfooo. Ale nie ma róży bez kolców.

Również jak wielu z was mam problem z podstawami. Ale tak to już jest jak ma się

styczność z czymś nowym.

Na pomysł założenia katalogu stron wpadłem kilka dni temu, a na skrypt arfooo zdecydowałem się wczoraj. Przeczytałem cały ten temat. Niestety nie dowiedziałem się tego co chciałem.

Wielka prośba do osób które się znają. Czy ktoś może założyć bloga na temat arfooo.

Np. tu www.tumblr.com. Blog jest łatwy w obsłudze od razu można pisać w kilka dni tworzy się takie coś https://movietrailers-hd.tumblr.com/. Oczywiście obojętne gdzie ale ważne żeby było ładnie razem zebrane.

Ja jako początkujący jestem na etapie szukania hostingu. Wprawdzie mam darmowy dostęp do hostingu php+mysql ale ani nie chce się tam zainstalować arfooo ani też nie chce się uzależniać od tego hostingu bo to od dostawcy internetu. Wczoraj znalazłem 000webhost.com ale jak ktoś pisał powyżej jest problem z nim i ja też mam dlatego szukam dalej. Koniecznie darmowy przynajmniej pod pierwszy katalog.

Brakuje mi również instalacji krok po kroku. Na jakie pliki chmody 777 (777 dla Cache,Save, Uploadczy zdaje się) jakie pliki usunąć po instalacji, opis konkretnych plików co można w nich ustawić. To tyle nie będę się rozpisywał ale warto gdzieś zebrać razem wiedzę o arfooo bo można szukać po różnych stronach i się niewiele dowiedzieć.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności