Skocz do zawartości

Arfooo directory


JereManU

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 424
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie masz ustawionego przekierowania z www na bez www lub odwrotnie.

Poczytaj na ten temat i zamieść odpowiednią regułkę w htaccess.

Domeny na sprzedaż - pod zaplecze SEO, strony PP, strony firmowe, sklepy internetowe.

Zapraszam również na podstronę z darmowymi narzędziami SEO >> https://techformator.pl/darmowe-narzedzia-seo/

Jeżeli jesteś zainteresowany publikacjami wpisów gościnnych, napisz do mnie @.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem już wpisywać rożne reguły w htaccess i niz nie pomaga. Jak przekierowuje stronę z www n bez www i odwrotnie to znów nie sa widoczne kategorie przy dodawaniu wpisów.

Powoli się poddaję i przejdę chyba na jakies komercyjne skrypty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam inny problem.

Chodzi o PR. Mianowicie po lkiknieciu na zakładkę PageRank na górze katalogu wyświetlają się posortowane prawidłowo strony. Natomiast brakuje tam wartości PR. Pod wpisem strony wyświetla się coś takiego "PageRank : PageRank" Wydaje mi się że powinno być tak: :PggeRank: 2. Po kliknięciu na szczegoły wpisu Pagerank jest juz widoczny. Używam dodatku poprawiającego oblicznie Pr który był tutaj w tym wątku podany.

adres katalogu: Katalog Finansowy PR1

Zapraszam także do dosawania wpisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

baze chcesz założyć na innym ip tj. 10.0.135... Może nie masz dostępu z obecnego hosta do bazy mysql tej maszyny 10.0.135... - przynajmniej tak na pierwszy "rzut oka" to wygląda.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

zainstalowałem skrypt i od razu zastanowiła mnie kwestia przyjaznych linkow i zagniezdzonych kategorii -podobno tryb 2 jest "zaawansowany" i adres powinien wyglądać wg zasady domena.pl/kategoria/podkategoria/strona , zamiast tego mam domena.pl/podkategoria/strona - pokazje tylko najblizszego parenta :)

druga kwestia - zawuazylem to tez u innych - w miejscu gdzie jest "zasugeruj nam nową kategorię" nie mam żadnego submita, czy wszyscy tak mają? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga kwestia - zawuazylem to tez u innych - w miejscu gdzie jest "zasugeruj nam nową kategorię" nie mam żadnego submita, czy wszyscy tak mają? ;)

Sugestia kategorii się pojawia w panelu administracyjnym po zgłoszeniu strony i admin musi sobie ją ręcznie dodać.

Ty też terefere!

Szkolenia językowe dla firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności