Skocz do zawartości

Arfooo directory


JereManU

Rekomendowane odpowiedzi

@Paweł Sokołowski - Eline

Z tego co pamiętam to warto zmienić:

- naprawa miniaturek

- naprawa pagerank

- poprawa linkowania wewnętrznego

- wyświetlanie ostatnio dodanych wpisów na głównej

Tutaj to wszystko masz - https://zennoposter.p...atek-do-arfooo/

Fajnie byłoby również ogarnąć płatności SMS Premium...

Poznaj i zrozum ten biznes... Dołącz nie czekaj aż doskonała okazja Cię ominie!

BO468x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 424
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam, mam mały problemik z arfoo directory a mianowicie w Katalogu Stron nie pokazują mi się statystyki

  • Liczba backlinkow 0
  • Zaindeksowanych podstron 0
    o page ranku nie wspomnę.

Skorzystałem z pomocy wcześniejszego rozmówcy o pliku GooglePageRanker.php ale nie pomogło to. Czekam na jakąś pomoc :) Adres https://katalog.gifyagusi.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Działa komuś ocena wpisów?? Żadna gwiazdka nie chce się zaznaczyć, przy żadnym wpisie:/
Ktoś coś poradził?

Szukasz miejsca na odpoczynek sprawdź co znajdziesz w Gródku nad Dunajcem na:  domki-grodek.pl

Materiały edukacyjne korepetycjenowysacz.edu.pl naprawa komputerów, dyski twarde, arytmetyka komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa komuś ocena wpisów?? Żadna gwiazdka nie chce się zaznaczyć, przy żadnym wpisie:/

Ktoś coś poradził?

Mi działa. Nic z tym nie robiłem.

Ale mam inne pytanko... korzystał ktoś ze sprawdzania duplikatów? Jakie macie ustawienia? U mnie ciągle same unikaty ale jakoś trudno mi w to uwierzyć...

Masz artystyczną stronę? Dodaj ją do artystycznego katalogu sztuki ARTKATALOG.PL
Jeśli nie masz artystycznej strony, nic straconego! Dodaj ją do europejskiego katalogu stron ZWARTA.EU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności