Skocz do zawartości

Arfooo directory


JereManU

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 424
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Afrooo directory - korzysta ktoś tutaj? Warto? Właśnie się zastanawiam, czy nie postawić na nim kilku wartościowych katalogów - templatek trochę jest, wystarczy spolszczyć i trochę dopracować, a z tego co widzę skrypt jest nadal rozwijany i całkiem ciekawy jak na pierwszy rzut oka.

Witam,

Jeśli potrzebujesz spolszczenie, lub inndy dodatek do arfoo (płatności.pl, integracja z paypal) itp.

to zapraszam

webhostel

Poczta Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet działa, dzięki :)

Mała uwaga: w pliku news.tpl należy również usunąć kod:

<div class="show_arbo"> 
<a href="{$setting.siteRootUrl}" class="link_showarbo">{'show_arbo_directory'|lang}</a> >
<a href="{'/site/news'|url}" class="link_showarbo">{'siteNews_arbo'|lang}</a>
</div>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:

moja wersja katalogu to 2.0.1 a jest już od jakiegoś czasu 2.0.2

na stronie skryptu znalazłem również Download Arfooo Directory Migration Script

chciałem zapytać czy ktoś z Was przeprowadzał taką aktualizację i czy wszystko przebiegło prawidłowo??

wiem, że pomiędzy wersjami jest kilka znaczących różnic i chciałbym wiedzieć jakie ewentualne problemy mogę napotkać podczas aktualizacji...

Poznaj i zrozum ten biznes... Dołącz nie czekaj aż doskonała okazja Cię ominie!

BO468x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obawiasz się błędów.. to zainstaluj sobie 2.0.1 w ramach testowych, aby sprawdzić czy wszystko przebiega ok. W tym podanym linku masz też instrukcje w en. Wiec raczej nie powinieneś mieć problemów. Zawsze na francuskojęzycznym forum możesz poszukać czy ktoś nie miał komplikacji przy aktualizacji..

Ja mam natomiast pytanie. Czy ktoś wie lub ma przynajmniej pomysł jak dodać ramkę dla wpisów PREMIUM? Widzę, że komuś w tym katalogu się udało: https://netpedia.com.pl/nasi-przyjaciele.html (wpisy premium podświetlone na żółto)

Próbowałem dodać do pliku item.tpl diva, można powiedzieć, że PRAWIE się udało, lecz wpisy poniżej wyróżnionego się rozjechały. I nie wiem czy to faktycznie z typ plikiem trzeba kombinować.

Ma ktoś może pomysł, w którym pliku są ustawiania z wpisy PREMIUM? Może uda nam się coś wspólnymi siłami zdziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Ja mam natomiast pytanie. Czy ktoś wie lub ma przynajmniej pomysł jak dodać ramkę dla wpisów PREMIUM? Widzę, że komuś w tym katalogu się udało: https://netpedia.com.pl/nasi-przyjaciele.html (wpisy premium podświetlone na żółto)

...

Witam

Pomysł był bardzo prosty (szczerze powiedziawszy wręcz prymitywny) - w pliku item.tpl (tylko w nim jest zmiana, nie licząc arkusza css) jest sprawdzana zmienna $site.packageImageSrc (do wyświetlania obrazka premium) - wykorzystałem ją w ten sposób:

{if $site.packageImageSrc}
<div class="column_in_description_site_category_promo" id="strona">
{else}
<div class="column_in_description_site_category" id="strona">
{/if}
ble, ble .....
</div>

w arkuszu styli dodałem nową wartość z innym kolorem - jeśli jest obrazek -> jest premium -> wtedy div z innym stylem

Oczywiście można to zrobić z divem, który jest wcześniej - mnie pasowało w ten sposób.

Fotografia to świetne hobby - to trzyma mnie przy życiu
FOTOseoPL - tematyczny katalog dobrych stron o fotografii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności