Skocz do zawartości

Wszystkiego najlepszego panie


Cestro

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... szczerze mówiąc to wiedzą, ale obawiają się ostrej riposty w przypadku zadawania pytań o to, co dla niektórych może wydawać się podstawą ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mimo wszystko trzeba je namówić ;)

Każda Venus.gif się liczy ;)

edit :

Jakie są rodzaje Kobiet ( na WESOLO :P )

1. Rusałki - ten mnie rusał, tamten rusał.

2. Damy - temu damy, tamtemu damy.

3. Kotki - ten mnie miał, tamten miał.

4. Pobożne - najchętniej leżą krzyżem.

5. Dziecinne - co do rączki, to do buzi.

6. Chemiczne - rozkładają się w temperaturze pokojowej.

7. Partyjne - przyjmują wszystkich członków.

8. Domatorki - byle komu, aby w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Zdrófka dużo, zadbanych paznokci, polokanych włosków, co dzień innych kreacji, chłopaków na pęczki, kaca raz w roku i miłości w kroku. Oby wam się wiodło kobitki :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie !

Fikas: zapomniałeś o miłośniczkach ekologii - czyli tych które lubią bez oraz kobietach wschodu czyli tych które nie zachodzą :shout:

Zakręcony - niech się wiedzie i się nie rozwodzi ;)

@-->->----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego, drogie Panie ;)

Dziwi mnie tylko, ze widzę w wątku same różyczki, tulipanki i tym podobne przejawy nowomody. Gdzie tradycyjny goździk podany łodygą do góry i nieśmiertelne rajstopy do kompletu? :shout:

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za życzenia ;-) Ja już dostałam i kwiatki, i słodycze (a do tego komedię romantyczną), więc od rana dbam o przyrost kalorii ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie :shout:

Hehe, zartuje sobie :) Ale dzieki temu tematowi mozna sie dowiedziec ile kobiet jest na forum, bo tak to nie wiadomo, kto sie pod jakim nickiem ukrywa. W zasadzie oprocz Lexy innych nie znalem ;)

Wszystkie, wiec najlepszego dla wszystkich przedstawicielek plci pieknej na PiO ;)

5141__kwiaty_bukiety_008d.jpg

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności