Skocz do zawartości

Wszystkiego najlepszego panie


Cestro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dziękuję ;) (ktoś tu jeszcze żyje oprócz Lexy, a znam jeszcze co najmniej jedną :P, poza tym leniwce mogliście zrobić nowy temat, a nie odgrzebywać temat sprzed roku ;) )

Murzasichle noclegi - tanie, 10km do Zakopanego

Forum wielotematyczne

Sichle - szczegóły na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, ciężko przegapić, aż tak ważny dzień jak Dzień Kobiet.

Dzisiaj o 8 rano, ledwo co wszedłem do biura i na dzień dobry usłyszałem : "dzisiaj dzień kobiet!".

Dziękuje drogie Panie za wsparcie, opinie, komentarze w niemal każdych okolicznościach. Bez Was świat byłby wyjątkowo nudny i zdecydowanie nieznośny!

Dzięki Lexy za wszystkie konkretne artykuły i wskazówki, dużo się od Ciebie nauczyłem - szacunek :)

Wielkie dzięki dla wszystkich Pań, dzięki którym każdego dnia wstaję się o wiele łatwiej, przyjemniej i z uśmiechem na ustach.

Co za tym idzie, z okazji Dnia Kobiet, wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, pomyślności.

Trzymajcie tak dalej, wysokich i wielu pozycji życzę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności