Skocz do zawartości

Ad4mass - nowy system reklamowy


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie trafiłem na info o nowym systemie Ad4mass - działa to to jak AdTaily z tą różnicą, że ma więcej formatów reklamowych (nie tylko 125x125 jak AT) i więcej możliwości sterowania widżetem, a i za pewne kampanią też. Ktoś chętny do przetestowania?

Serwis wydaje się zrobiony porządnie i bez falstartu - w odróżnieniu do początków AT - porządnie zrobiony katalog i cała reszta. Wada i to poważna: mało wydawców no ale to wersja beta i początek, początku chyba. Siłą AdTaily być może gorszego technologicznie było związanie się z Agorą i wejście na systemy blogowe, czy Ad4mass też będzie miało sprawny marketing? Jeśli tak może zagrozić AT.

I to co mi sie nie podoba w obu systemach. Ogromne prowizje. AT ma chyba coś koło 30%, A4M 40%. Rozumiem, że trzeba zarabiać ale przez tak wysokie prowizje jednak AdWords jest wciąż górą (wiem, wiem - trochę jednak inny pomysł ale, z moich doświadczeń wynika, że AdWordsowe kampanie są bardziej opłacalne. Tylko w wypadku potrzeby silnego stargetowania, dużej konkurencji i istnienia do tego dobrych wydawców AT jest górą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jakaś żenada - totalna kopia Adtaily, co gorsze bez wartości dodanej i jeszcze te horrendalne prowizje. Prowizje w Adtaily są ogromne, a tu mamy jeszcze większe.. W takich systemach uzasadnione prowizje to około 10-15 % od kwoty ustalonej przez wydawcę. Ad4Mass to nieudolny klon wykonany jeszcze za pieniądze z UE.. Praktycznie ma wszystkie wady systemu Adtaily i nic nowego nie wnosi, choć można by zrobić naprawdę dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności