Skocz do zawartości

Poczta Interia-problem.


vader1706

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was.

Mam dwa konta pocztowe na Interii i od piątku mam poważny problem, mianowicie po zalogowaniu wyświetla się komunikat,że trwa aktualizacja serwisu i proszą, aby spróbować ponownie, przez co od piątku nie mam dostępu do poczty.

Czy ktoś z Was, kto posiada konto na Interii ma takie same problemy?

Pozdrawiam,

Vader

Artykuły, precle, projekty do syroplive.com i safiro.eu SZYBKO,TANIO I SOLIDNIE!

Przepisywanie tekstów, rękopisów, skanów dokumentów.

kontakt: artykulyiprecle@interia.pl gg 15820309

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij sobie jakiś program do poczty (np. Poczta usługi Windows Live), dodaj konto e-mail i pobierz pocztę. :)

a może być jakiś program z mozilli? np firebird czy coś takiego tam jest? :)

Artykuły, precle, projekty do syroplive.com i safiro.eu SZYBKO,TANIO I SOLIDNIE!

Przepisywanie tekstów, rękopisów, skanów dokumentów.

kontakt: artykulyiprecle@interia.pl gg 15820309

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może być jakiś program z mozilli? np firebird czy coś takiego tam jest? :P

Thurderbird i ten program tez polecam ja go używam i jest świetny:)

właśnie go zainstalowałem i pobiera mi wszystkie wiadomości, a jest ich sporo i trochę to trwa i mam pytanie czy to tak będzie po każdym uruchomieniu programu?

Artykuły, precle, projekty do syroplive.com i safiro.eu SZYBKO,TANIO I SOLIDNIE!

Przepisywanie tekstów, rękopisów, skanów dokumentów.

kontakt: artykulyiprecle@interia.pl gg 15820309

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie go zainstalowałem i pobiera mi wszystkie wiadomości, a jest ich sporo i trochę to trwa i mam pytanie czy to tak będzie po każdym uruchomieniu programu?

Nie wszystkie wiadomości pobiera raz później tylko nowe, możesz ustawić żeby pobierało tylko po naciśnięciu "Pobierz" co 1,2,3 i tak dalej minut automatycznie. I wszystko zapisuje na dysku możesz posegregować usuwać z serwera ale nie stracisz wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, dziękuję Wam :P

jeszcze jedno, czy da się importować wszystkie kontakty, które miałem zapisane?

bo szukam po tym menu i jakoś nie mogę znaleźć nic, co by się przydało...

Artykuły, precle, projekty do syroplive.com i safiro.eu SZYBKO,TANIO I SOLIDNIE!

Przepisywanie tekstów, rękopisów, skanów dokumentów.

kontakt: artykulyiprecle@interia.pl gg 15820309

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności