Skocz do zawartości

Korzystaliście kiedyś z VirtueMart?


Wojciech Łuczak

Rekomendowane odpowiedzi

@magneto wymaga niestety dedyka,

Ta kwestia zależy od ruchu w sklepie zresztą jak w każdym produkcyjnym serwisie. Stereotyp, że mangento wymaga od razu dedyk nie jest niczym uzasadniony i całkowicie się z tym nie zgodzę. Instalacja przynajmniej te co robiłem przebiegła bez problemu, gorzej już z zainstalowaniem "języka polskiego" przez te ich system pobierania aktualizacji, ale po dodatkowych zabiegach też się udało.

@największą zaletą te aplikacji jest potężne wsparcie, jeśli masz problem z osc, to w

Chodzi o to, żeby po instalacji wszystko działało, a nie wymagało dłubania w kodzie i googlania.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko poprawię bo trochę razi mnie to w oczy - nie magneto, mangento czy jak jeszcze tutaj było to rozwiązanie nazywane tylko magento.

Co do samego systemu magento jest świetnym rozwiązaniem, z tym, że jeszcze dosyć problematycznym dla małych sklepów, co sprawdzaliśmy w kilku realizacjach. Do niewielkich i niepotrzebujących zaawansowanych i skomplikowanych rozwiązań polecam Quick.Live, do trochę większych Prestashop a do tych największych, gdzie jest większy budżet Magento.

Zapraszamy na irca - #seo na ircnecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności