Skocz do zawartości

Strategia działania pozycjonowania.


jefferson_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładnie zaczynasz , z planem, rozsądkiem B)

nie to co poniektóre pokemony co dzisiaj stawiają stronkę jutro już chcą ją widzieć w TOP5 :)

mam identyczne problemy co Ty

dziś już pozycjonuję stronę, która komercyjnie de facto ruszy za 2-3 msc., ma tymczasowy content, by Google miało co indexować i by dziwne nie było, że prowadzą linki do pustej strony, linkuję też jedynie do głównej i jednej kategorii - trochę to nie teges, bo wszystkie linki prawie do jednego wora idą, ale tak jest ze stroną w budowie właśnie, na której w stosownym czasie wszystko zostanie przebudowane pod docelowy content, i z tego właśnie powodu również nie mogę dodawać stronki do większości katalogów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to warto by było robić stronki tematycznie podobne. Czyli np. 1 stronkę tygodniowo. Do września będziesz mieć już ładne zaplecze.

mam jako zaplecze postawione 6 stronek WP, każda na innej domenie z na ogół innym ID Whois, innym IP

ale nie wiem czy to nie dziwne, że młode stronki które dopiero co powstały linkują do jednej domeny i tylko tam B)

ale w sumie gdzie indziej miałyby linkować :)

im mniej linków wychodzących tym lepiej, mają wówczas większą moc

Z cytatu wynika stawianie stronek na potęge, z każdej wyjdzie po pare linków... i co dalej z taką stronką

przecież tego nie obrobię, bo się zarobię :) . Jedynie zapomnieć. Na swoje drobne stronki już nie mam pomysłu, G lubi jak przyrasta content, strona żyje; co walnę po kolejnym tekście z trzema linkami do tego samego celu? co dadzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności