Skocz do zawartości

Platforma Obywatelska - nie spodziewalem sie


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
zawsze można posłowi dać po mordzie  ;) 

o ile przeskoczysz przez tonę ochroniarzy BOR itp ;)

oni wiedzą że niejeden by dostał solidnie po ryju, więc się szczelnie chronią ;)

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz że żartujesz? ... bo jeśli nie, to nie dziwię się, że w takim posranym

kraju żyjemy. A Ty się dziwisz?

i zart i nie - nie zartowalem ze to napisalem i nie zartowalem ze tylko od nich dostalem odpowiedz ale zartowalem ze zaglosuje - uwielbiam prowokowac ;)

ale jednak popatrzcie - ich sztab jako jedyny zna sie na rzeczy - pewnie zebrali typowe odpowiedzi, zrobili FAQ (nawet napewno) i odpisuja - jako jedyni najwiecej zainwestowali w internet - dobra reklama ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie ma tyle kasy to można działać. a moja biedna jedyna sensowna partia popłynie bo kasy 'niet'. ale na tych dwulicowców platfusów nie zagłosuje (ja wam tego głosowania za dotacjami w PKP nigdy niezapomne!!!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze po prostu dostaja malo maili...nob o malo osob ma jakies pytanie ....

jakiejs osobie placa za 12 godzin pracy.... no i ma 30 maili do odpisania to pracownik chce sie spisac i odpisuje na maile porzadnie ;)

Chcesz kupić Kolektory słoneczne. A może tylko poczytać o tych kolektorach. A najlepszym źródłem informacji będzie Blog Kolektorowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotacje w PKP? nie wiem w czym rzecz ale w związku z komunikacją zbiorową: w Krakowie są bilety MPK tzw "ulgowe gminne" dla dzieci szkolnych, przedszkolnych, emerytów itd za 1,35zł oraz tzw "ulgowe ustawowe" dla studentów i kombatantów za 1,25zł

no i szlag trafia, gdy ciężki kombatant lub jeszcze cięższy student płaci mniej niż siedmiolatek.

tym razem to nie parlamentarzyści, tylko tzw Rada Miasta Krakowa ale to podobne szuje są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0trzy:

np. tutaj:

https://ww2.tvp.pl/tvppl/120,2004011576515.strona

wydali ciężką kasę na przeżarcie.

tak samo jak niedawna sprawa z górnikami. przyszlo, pokrzyczeli a sejm dał xxxx. a platfusy to najbardziej - bo zrobia wszystko, żeby sie przypodobac. populiści jedni. chociaż trzeba przyznać, że w populizmie wszystkich na głowe bije PIS. juz boje się otworzyc lodówke - jeszcze jedzenie mi zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja, to jak sejm liże pupy górnikom wzbudza największą wściekłość. 45 letni emeryci, odprawy, dodatki... co jeszcze? kolejarze, nauczyciele, wojsko, policja?

służby mundurowe, w mordę jeża siedzę sobie ostatnio na komisariacie i słucham rozmowy 2 policjantów:

- załatwiłem sobie na tę nogę zwolnienie z testów sprawnościowych na pół roku.

- ooo fajnie, u jakiego lekarza?

- no taka moja lekarka, jak chcesz dam ci namiar

- no jasne, będę mieć spokój... a nie wiesz, czy przyznają już dodatki za urlop?

...

wyrazy typu k...a, p...lę itd ominąłem w tym dialogu, inaczej mógłby być mało czytelny.

POLAKOM GRATULUJĘ sprawnej POLICJI!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie jak bylem apolityczny i chcialem na Leppera zaglosowac - tak dla jaj

Powiedz że żartujesz? ... bo jeśli nie, to nie dziwię się, że w takim posranym

kraju żyjemy. A Ty się dziwisz?

Narzekałeś, że ktoś Cię oszukał, że durni zleceniodawcy, itp, ale przeciez sam

jesteś kompletnym durniem, jeśli robisz rzeczy jak wyżej!

Człowieku, opamiętaj się. Albo po prostu napisz że to był żart... :/

Szy.

82328[/snapback]

Demokracja polega na tym, że można dokonać swobodnego wyboru i argumentacje można zachować dla siebie. Wyboru nie mają prości ludzie, którym się ładuje gó**o do głów przy pomocy komercyjnych telewizji(polsrat, tvn) i na portalach internetowych(onet). Na tym polega przewaga PO w sondażach. Media zagazowały ludzi tą ich populistyczną propagandą i prości ludzie nie mieli wyboru, musieli odpowiednio wypełniać ankiety.

Tak więc w ten sam sposób moge przyznać, że żyjemy w posranym kraju, bo wielu durni dało się omamić postsolidarnościowym dorobkiewiczom, którzy rozkradli polske po 89tym roku.

Dla mnie propaganda na rzecz PO to te same metody oraz intencje jakimi kieruje sie znany tutaj wszystkim Piotr M.

Więc wole zagłosować na Leppera i dostać w przyszłości po kieszeni niż żyć w zdebilniałym kraju z demokracją sterowaną przez bandę karierowiczów z komercyjnych telewizji. :hi:

P.S szy: Jest jeszcze coś takiego jak wolność słowa co pozwala na publiczne wygłaszanie poglądów innych od tych, które są prezentowane w TVNie. Uszanuj to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy było głosowanie na temat górników bo sobie wlazłem na https://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/posglos?OpenAgent&4 ale nie mam zdrowiad przeglądać wszystkich głosowań a chciałem wiedziec kto za czym głosował.

A tak pozatym, nie powiesz mi, że wyciaganie Mazowieckiego nie jest działaniem populistycznym :hi: Jemu się juz należy sie emerytura. Pozatym gdyby, rząd Mazowieckiego "zlikwidował" komunistów to by teraz nie było tyle korupcji, SLD, SdPL i innych.

A to ja teraz przpisze wam część wywiadu z Girtychem :rtfm:

[...]
T.Perlikowski:
A ze stosunku do kary śmierci?
R.Giertych:
Czekam na stanowisko Benedykta XVI w tej sprawie. Ja byłem zwolennikiem kary smierci, ale po tym jak Jan Paweł II w encyklice "Evangelium vitae" wyraził sceptycyzm wobec konicznonści istanienia takiej kary, to z szacunku dla niego przestałem sie w tej sprawie wypowiadac publicznie. A w tej chwili czekam na stanowisko nowego papieża. Od tego uzalezniam, czy sie w tej sprawie wypowiem.

No przepraszam bardzo ale jezeli on jest kandydatem na premiera to on musi mieć swoje zdanie bo taka jest jego rola. Pozatym gdyby LPR doszedł do władzy to równie dobrze Polska mogłaby się stać wasalem Watykanu. Juz nie bede tutaj wyciagał i tak istniejacych umów miedzy Polską a Watykanem ale to byłoby juz samobujstwo. Tym bardziej, że złoty okres w dziejach polski przypada, gdy w polsce było wiele wyznań.

Ale zresztą prawica jest bardziej za klerykalizmem. Chyba wysle PO w tej sprawie pytanie o ich stanowisko.

gry komputerowe - kup pan grę

moja kopia:) - google do roboty :P

katalog stron - musisz tam być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S szy: Jest jeszcze coś takiego jak wolność słowa co pozwala na publiczne wygłaszanie poglądów innych od tych, które są prezentowane w TVNie. Uszanuj to.

Głosowanie 'dla jaj' będzie dla mnie zawsze kompletną głupotą.

I tak jak 'jajcarzowi' wolno o tym mówić, tak mi wolno sądzić i mówić,

iż zachowuje się on jak dureń.

A to czyją kratkę 'jajcarz' zaznaczy jest oczywiście bez znaczenia.

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wole zagłosować na Leppera i dostać w przyszłości po kieszeni niż żyć w zdebilniałym kraju z demokracją sterowaną przez bandę karierowiczów z komercyjnych telewizji.

Nikt Ci nie broni głosować na Leppera, tak samo jak innym nikt nie broni głosować na Tuska. Używając Twojej terminologi: bardzo dobrze że tych prostych ludzi głosujących na PO jest więcej, niż pokrzywionych głosujących na Samoobrone.

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy było głosowanie na temat górników bo sobie wlazłem na orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/posglos?OpenAgent&4 ale nie mam zdrowiad przeglądać wszystkich głosowań a chciałem wiedziec kto za czym głosował.

orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/glosowania?OpenAgent&4&108&11

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S szy: Jest jeszcze coś takiego jak wolność słowa co pozwala na publiczne wygłaszanie poglądów innych od tych, które są prezentowane w TVNie. Uszanuj to.

Głosowanie 'dla jaj' będzie dla mnie zawsze kompletną głupotą.

I tak jak 'jajcarzowi' wolno o tym mówić, tak mi wolno sądzić i mówić,

iż zachowuje się on jak dureń.

Jajcarz to może być tylko przykrywka, bo nic tak nie denerwuje propagandzistów jak to, że pomimo ich wysiłków znajdują sie ludzie, którzy mówią, że bez żadnego konkretnego powodu dla jaj chcą oddać swój głos na Leppera. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności