Skocz do zawartości

Platforma Obywatelska - nie spodziewalem sie


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

A tak pozatym, nie powiesz mi, że wyciaganie Mazowieckiego nie jest działaniem populistycznym :hi: Jemu się juz należy sie emerytura.

a niech wyciagaja. wole, żeby wyciagali dobre twarze niż pier*** o jakiś teczkach, czy też wciskali, że liniowy zruinuje państwo (jednoczesnie głosując za kasa dla kolei czy pier** górników).

Pozatym gdyby, rząd Mazowieckiego "zlikwidował" komunistów to by teraz nie było tyle korupcji, SLD, SdPL i innych.

zlikwidował? a co miał zrobić? zebrac ich i wywiezc na kamczatkę czy też rozstrzelać?

nie było by SLD, SdPL? a co z AWS? to oni przecież nakradli sie jak głupi, póxniej nie było już z czego kraść.

poza tym wszyscy plwają na SLD, a kto im zrobił prawie 50% poparcia w poprzednich wyborach?!? Sami tam nie wlezli.

A PO z PISem duzo nienarobią skoro juz teraz głupoty gadają. dobrze przynajmniej, że jest przewaga dla PO, bo PIS to takie głupoty wali - taki LPR tylko bez sutanny.

A za 4 lata znowu to samo, wszyscy sie wypną na POPiS. I nigdy nie będzie normalnie.

ps. heh i znów wszyscy mnie zmałpowali :rtfm: hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Indruder, a wysłałeś do Polskiej Partii Pracy? :hi:

Ja wysłałem i odpisali mi w formie dokumentu WORD, z logiem partii tak jakby "papier firmowy"

Informuje Pana ,że w kampanii wyborczej nasz komitet finansuje się ze składek osób kandydujących oraz ich sympatyków. Nie bierzemy żadnych kredytów w bankach ani od osób prywatnych. Szacujemy wydatki na ok. 150 tys. złotych.

Pewnie to pierwszy e-mail jaki dostali, więc dlatego tak oficjalnie :rtfm:

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indruder oddajac glos na Kretyna dla jaj, niwelujesz moj glos, ktory oddam (jesli bede mogla) na serio - niewazne, na kogo. To znaczy, ze moj glos jest o d roztrzasc.

Zeby moc zaglosowac, bede musiala przejechac jakies 400km. Zastanawiam sie w tym momencie, czy warto?

--

Swoja droga dziwnie mi sie wchodzi tu na forum, i widzi te bannerki w podpisach. Troche to, nie wiem, dziecinne - inni to ja tez?

Jakos przyjemniej sie tu zaglada, gdy jest bardziej neutralnie.

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby moc zaglosowac, bede musiala przejechac jakies 400km. Zastanawiam sie w tym momencie, czy warto?

WARTO!! Choćby dlatego żeby takie "jajcarskie" głosy zniewelować.

Swoja droga dziwnie mi sie wchodzi tu na forum, i widzi te bannerki w podpisach. Troche to, nie wiem, dziecinne - inni to ja tez?

Jakos przyjemniej sie tu zaglada, gdy jest bardziej neutralnie.

A czym to się różni od anchora w podpisie? (Nie mylić z POPISEM)

Tym, że ja nie "reklamuje" niczego swojego - tylko kogoś i to zupełnie bezinteresownie.

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto w imie wspólnego dobra. przy niskiej frekwencji oszołomy mają dobre wyniki. nie mozna na to pozwolić a teraz mlodzież ma totalnie w du**e wybory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteśmy przy tematyce wyborów to ja też ostatnio wysłałem maile do wszystkich komitetów zapraszając do zagrania w nową grę (gdzie Tusk,Cimoszewicz,Religa,Kaczyński i Lepper są głównymi postaciami)... i tylko komitet Tuska odpisał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto w imie wspólnego dobra

Tylko glosujacy na leppera ida w niedziele z ranka glosowac za free, a dla mnie to ok. 60eur w jedna strone czyli razem 240eur czyli cala wyplata niejednego Polaka.

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz ale jesteś wyjatkiem. nikt tu nie mówił o polakach przebywających zagranicą. i tak tam na ogól głosuja ci, którzy mają ambasady w swoich miastach.

więc może dlatego cie to smieszy bo bezposrednio nie dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga dziwnie mi sie wchodzi tu na forum, i widzi te bannerki w podpisach. Troche to, nie wiem, dziecinne - inni to ja tez?
Moim zdaniem to zły pomysł - odwraca uwagę od treści posta, dłużej ładuje się strona i w ogóle mi się to nie podoba. Delikatne linki z anchorem nikomu nie walą po oczach, przynajmniej nie jak bannery, które są wielkości 50% posta, apeluję do was - opanujcie się!

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak były większe grafiki z UPTIME maszyn to wszyscy wrzucili i nikomu nieprzeszkadzało. teraz jak sa polityczne to od razu przeszkadzają. Więcej konsekwencji! Albo można albo nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie was pogieło :hi:

Zaraz wejdzie Michał i polityka na forum się skonczy

I tak dobrze że do 21.00 nie pozabijaliście się :rtfm:

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja na końcu wyjaśnie Wam co to jest DEMOKRACJA

Demokracja - są to rządy mniejszości nad większością za pieniądze tejże właśnie większości :hi:

P.S.

skończyłem z bawieniem sie w głębsze zainteresowanie polityką w 89 roku

bo doskonale sobie zdaje sprawe, że nie bedzie za mojego zycia partii która powie nam Polakom, że trzeba wziąć się do roboty i zapomnieć o "darmowym utrzymaniu wszelkiej maści darmozjadów" i wszystkich tych socjalnych kretynizmach :rtfm:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności