Skocz do zawartości

Platforma Obywatelska - nie spodziewalem sie


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

Normanos pisałeś też, że Demokraci.pl nie mają pieniędzy na kampanie. To jakim cudem Bochniarz wspiera renowacje kamienic w Warszawie i jej plakaty doruwnują wielkościa największej reklamie w Europie czyli reklamie Netii. Pozatym kilka razy widziałem jej reklame w Newsweeku która do najtańszej przyjemności nie należy. Ma też sporo reklam w internecie itp.

A, że ingonoruje TV które wylansowało chociażby hasło "Balcerowicz musi odejść", to już jej błąd.

I co miał zrobić? Chociażby ograniczyć im prawo do wykonywania zawodu polityka. A teraz nam sie Borowski lansuje na lidera młodzieży, opowiadając jakie to mamy w Polsce bagno.

Kill Bill to, że się nie pozabijaliśmy chyba o nas dobrze świadczy :hi:

A i dziękuje za wynik głosowania.

P.S. urodziłem sie 25 września więc ciekawe czy moje życzenie urodzinowe sie spełni :rtfm:

gry komputerowe - kup pan grę

moja kopia:) - google do roboty :P

katalog stron - musisz tam być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Indruder oddajac glos na Kretyna dla jaj, niwelujesz moj glos, ktory oddam (jesli bede mogla) na serio - niewazne, na kogo. To znaczy, ze moj glos jest o d roztrzasc.

ok, ok - nie zaglosuje na Kretyna - dorobie dodatkowego kandydata jakim bedzie gosc z mojego bannera i w ten sposob nikomu nie zaszkodze ;)

a tak wogole - warto na niego zaglosowac - ma dobry program ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto przypomnieć, że jeszcze nie tak dawno w tym wątku. Część forumowiczów potępiała banner w podpisie tojan3.

Czyżby 'racja stanu' Machiavellego?

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto przypomnieć, że jeszcze nie tak dawno w tym wątku. Część forumowiczów potępiała banner w podpisie tojan3.

Czyżby 'racja stanu' Machiavellego?

pzdr.

82529[/snapback]

Panowie zdjąc te banery zanim Michal wpadnie .

Jak to forum wygląda jak jakaś wielka partia Polityczna ;)

Mało wam że wybory bedą teraz wszedzie nawet na plakatach w sraczu .

Niech to forum choć bedzie wolne od tego ...........

Zdejmijcie tą popelinę bo aż w oczy kuje ;)

Za chwile wstawie taki baner że zwarjujecie Baner Swiadków Jehowy zaraz potem ktos wstawi Baner czegoś innego itd

Litości

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to fajny banner był ...

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie ladnie - to jest awne nietolerowanie mniejszosci politycznych

Ale o oco chodzi? Jak tylko wszedłem na forum to zobaczyłem ten wątek i go sobie zostawiłem na koniec, no i tera patrze i już nie ma tylu banerków. :)

@Kava - mieszkam dosyć długo poza Polską i ani razu nie ominąłem głosowania. Teraz nie trzeba jeździć do konsulatu, tylko dla polonii są wyznaczone inne miejsca do głosowania również.

Uważam, że głosowanie jest obowiązkiem każdego uprawnionegp obywatela danego kraju, nie tylko prawem do głosowania.

Na temat Leppera nie będe się wypowiadał, bo już się wypowiedziałem z póltora roku temu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie ladnie - to jest awne nietolerowanie mniejszosci politycznych

Większości też! ;)

Zaraz nas internują ... :)

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat Leppera nie będe się wypowiadał, bo już się wypowiedziałem z póltora roku temu :)

82656[/snapback]

Nie tylko leppera ;) A propos ktos sobie zrobil jaja i postawil stronke wysoko w wynikach :)

https://www.eti.pg.gda.pl/katedry/kask/prac...otr.Szpryngier/

Kurcze teraz cala Polska poznatego pana od tej strony.

Check email deliverability tool Maildog

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos ktos sobie zrobil jaja i postawil stronke wysoko w wynikach smile.gif

https://www.eti.pg.gda.pl/katedry/kask/prac...otr.Szpryngier/

Kurcze teraz cala Polska poznatego pana od tej strony.

melassa to jest i tak mały pikuś.

Na tym wydziale, chyba 2 lata temu, student rzucił się na profesora z siekierą i zabił asystenta który stanął w obronie profa.

Kocham tą uczelnie ...

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kava - mieszkam dosyć długo poza Polską i ani razu nie ominąłem głosowania. Teraz nie trzeba jeździć do konsulatu, tylko dla polonii są wyznaczone inne miejsca do głosowania również.

W moim przypadku mam trzy placowki, w ktorych moge glosowac, najblizsza 400km stad. Niestety po kalkulacjach stwierdzam ze najzwyczajniej w swiecie nie stac mnie na glosowanie :/ :)

A Tobie gratuluje wytrwalosci i wzorowej postawy :>

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko leppera

Trochę późno, żeby coś zrobić przy tej kampanii. Niestety nie miałem możliwości czasowych w tym roku :)

Jednak Panowie kretyni z tego co widziałem to popierają Tuska.... :)

A Tobie gratuluje wytrwalosci i wzorowej postawy :>

Dziękuję ;) zawsze wybory były dla mnie ważne i tak już chyba zostanie.

Może trochę OT, ale czy FORUM pamięta jaka jest jutro rocznica?

Ja pamiętam ten dzień doskonale. Chyba najgorsze przeżycie jakie dotychczas miałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności