Skocz do zawartości

Zakładanie forum komputerowego.


kikas

Rekomendowane odpowiedzi

@kama123

 

Chcesz założyć forum komputerowe z myślą o zarobkach z tego forum więc aby zarabiać musisz przyciągnąć ludzi do siebie - są dwa sposoby:

 

1 Przeskoczyć w wynikach starsze serwisy - ale to jest nierealne

 

2 Musisz mieć ciekawe tematy z czym naprawdę będzie bardzo bardzo ciężko gdzie twoją konkurencją będzie komputerświat.

 

Wymyśl jakiś oryginalny projekt i spróbuj nim zainteresować innych - moim zdaniem jedyna szansa na zaistnienie z nowym forum.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

 niezależnie czy będzie to forum komputerowe czy dla zboczeńców  :D

 

Jedno nie wyklucza drugiego ;)

Dasz możliwość wstawiania linków to zamęczą "szeptacze"

Zabronisz wstawiać linki to zniechęcisz tych co maja cos do powiedzenia a link to niewielka zaplata za ich wiedzę.

 

Kilkupostowcy piszący pare wiadomości aby upchnąć swoje linki a potem nigdy więcej sie nie pojawić to plaga żyjących jeszcze for.

 

Można zastosować sposób jak na tym forum - link w stopce po napisaniu x wartościowych postów aczkolwiek uważam, że 15 postów to za mało i lepiej sprawdzałby się model stworzenia grupy użytkowników, którzy po wniesieniu czegoś wartościowego mogą promować swoje strony.

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można byłoby też konta premium po prostu kupić..

 

Myślałem nawet o tym, żeby coś takiego wprowadzić na swoich forach. Nawet w formie jednorazowej cegiełki za 10zł na utrzymanie forum. Odsiało by to 95% zaśmiecających forum. 

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Maxiu tak czy siak @kama123 musi być bardzo dobrym bajkopisarzem niezależnie czy będzie to forum komputerowe czy dla zboczeńców :D

Wypowiadaj się o sobie bajkopisarzu

Rozumiem, że ekspert to Ty? :D

A tak na serio nie masz szans na "rozkręcenie" tego czegoś, przyczyn jest wiele ale na pewno nie liczba postów.

To się okaże za 1-2 lata. Tak samo mogę tu każdemu pisać niech nie pozycionuje swoją strobe itd bo w każdej branży jest już konkurencja która siedzi w topach itd i nie ma szans.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do skryptu forum to nie jest prawda że ludzie patrzą na płatny czy darmowy to jakaś bzdura. Znam wiele for dyskusyjnych na darmowym silniku które bardzo dobrze sobie radzą i mają nie kiedy więcej userów niż te na płatnym silniku.

 

Co do skryptu można zawsze skorzystać z darmowego, a co do designu owego forum zawsze również można kupić styl/szablon etc. Bardzo fajnych płatnych styli jest na phpbb3 sam nie dawno kupiłem na swoje forum płatny styl i według mnie jest super, moim użytkownikom też się podoba.

 

Według mnie silnik forum nie gra roli dla mnie najważniejszym aspektem jest hosting na którym stoi dane forum, szybkość wczytywania się witryny np. przy dużej ilości pluginów/modyfikacji różnego typu bajerów forum jak np. slider na forum (takowy ma moje forum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się okaże za 1-2 lat.

 

próbować trzeba, problem tej branży polega na tym, że wymyślać coś innowacyjnego w tej dziedzinie chyba nie da się już. Ostatnie 300 lat wszyscy uprawią sex mniej więcej w taki sam sposób :D, po za bateriami w wibratorach i chemią, lateksowymi lalkami mało co zmieniło się. 

Działaj do odważnych świat należy :D

 czy darmowy to jakaś bzdura

 

pohamuj się z takimi stwierdzeniami bo Twoja wiedza na ten temat jak widać dość mocno ograniczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie silnik forum nie gra roli dla mnie najważniejszym aspektem jest hosting na którym stoi dane forum,

Ciekawa teoria i pewnie ma zastosowanie dla form orkiestry podwodnej ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności