Skocz do zawartości

Reklama: Zarobisz pieniądze na własnej stronie


Rekomendowane odpowiedzi

@webepartners, Macie poważne błędy w kreatorze widźetów:

1 przy przypisaniu produktów (chyba) jeśli się wybierze podzbiór produtów, to w ostatnim punkcie (5) zgłasza wystąpienie "nieoczekiwanego błędu" - widżet się zapisuje ale i tak wyświetla wszystkie produkty, a nie tylko te wybrane

2 w opisie produktu na widżecie pojawiają się tagi html np. <div align="center" (w abook'ach)

Dajcie znać jak to poprawicie

I przy okazji, z tego co widzę produkty w widżetach wyświetlają się na dzień dobry zawsze te same, czy nie można by było zrobić tak żeby wyświetlały się losowe - w ramach wybranych oczywiście

Witam,

Informuje że nad tym pracujemy. Dla pewności prosze o przesłanie screena na bok @ webeparnters.pl gdzie widać błąd zapisu. Nie możemy tego zobaczyć, do tego proszę o informacje nt przeglądarki.

Dot. produktów, które się pobrały. Jeżeli weźmiesz tylko 5 produktów to dla funkcji next, dobierane są inne produkty z tego samego programu. Inaczej miałbyś pustego wiżeta.

Dot. rotowania się produktów. Aktualnie ta funkcja jest niedostępna z prostego powodu. Jeżeli użytkownik wybierze 10best Sellers to mogą się mieszać z innymi produktami będącymi w puli widżeta. Możesz np. stworzyć własny roator z widżetami. Widżet pobiera produkty (klikając next) które są w programie danego sklepu.

Dot.html czyścimy domyślne formatowanie sklepowe. Ten plik również będzie pownonie wyczyszczony z HTML. Z drugiej strony formatowanie wg sklepowego na przykładzie XML jest OK, bo test jest już rozmieszczony.

Dziękujemy za zgłoszenie jest to niezwykle cenne.

Pozdrawiamy

Webe Team!

Czy można usuwać informacje o webepartners? M.in Pobierz podobny webesklep i metatag author

W ramach wyjątku:-) mając nadzieję, że stworzysz coś unikalnego? masz specjalne przyzwolenie ale tylko Ty i nikt inny! Jezeli macie również taką prośbę proszę o post na forum dot. odstąpienia od GPL WebePartners:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a propos screen'a - nie chce mi się, prawdę mówiąc, już walczyć z tym widżetem - może wystarczy opis:

Duży, chyba szary prostokąt, z tekstem "Wystąpił nieoczekiwany błąd" - nic więcej i wygląda na to, że tylko w abook'ach występuje taki błąd.

Widżet się zapisuje ale wybrane ma wszystkie produkty (tak mi to przynajmniej wygląda). Wybrałem kilkadziesiąt wyświetlają mi się raczej wszystkie książki z abook.pl

10bestsellers ??? a gdzie to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy macie coś przeciwko zmianie nazwy z pobierz podobny Websklep na coś innego (powiedzmy: Świat nowoczesnych sklepów internetowych), ale z zachowaniem aktywnego linka do Was?

Możesz wpisać nawet programy partnerskie;-) jeżeli wolisz Świat nowoczesnych sklepów to bardzo proszę.

Dzięki!

a propos screen'a - nie chce mi się, prawdę mówiąc, już walczyć z tym widżetem - może wystarczy opis:

Duży, chyba szary prostokąt, z tekstem "Wystąpił nieoczekiwany błąd" - nic więcej i wygląda na to, że tylko w abook'ach występuje taki błąd.

Widżet się zapisuje ale wybrane ma wszystkie produkty (tak mi to przynajmniej wygląda). Wybrałem kilkadziesiąt wyświetlają mi się raczej wszystkie książki z abook.pl

10bestsellers ??? a gdzie to jest?

Dzięki, zbadamy sprawę!

10 best sellers jest to lista, której nie publikujemy. Jest ona dostarczona na życzenie Partnera, wraz z danymi o wartości średniego zamówienia w sklepie, 10best sellers oraz konwersji w sklepie. Dzięki temu Partner może optymalizować kampanie np.ustawić AdWords.

Podajesz nazwę sklepu a my w zamian listę oraz dane dodatkowe. Możesz to zrobić przez panel wysylając do nas wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogole to szefowa chce Wam cos powiedziec: https://www.youtube.com/watch?v=8NxhhfgBq3M

Jeju, nareszcie wiem, kto tak spamuje mnie zaproszeniami do goldenline :)

Tak poza tym, z chęcią wypróbuje program, jednak interesowałyby mnie nieco inne tematyki, więc zapewne jeszcze poczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie takie, hmm, papierkowe :tancze: Jak to wszystko wygląda, trzeba podpisywać jakąś umowę, trzeba to zgłaszać np. do urzędu pracy czy może wystarczy na początku roku dochód z tego wpisać sobie w PITa?

Można prosić o odpowiedź? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można w najbliższym czasie spodziewać się czegoś z takiej branży jak meblarstwo czy też budownictwo?

Witam,

Oczywiście. Właśnie wprowadzamy sklep z łazienkami. Mamy również oczekujące sklepy z branży podłogi, tapety, gadżety, pokój dziecinny, meble drewniane. Z uwagi na ogromne zainteresowanie wprowadzamy maksymalnie kilka sklepów dla każdej z branży, wybierając również te niszowe.

Pozdrawiamy

Webe Team!

A ja mam pytanie takie, hmm, papierkowe :( Jak to wszystko wygląda, trzeba podpisywać jakąś umowę, trzeba to zgłaszać np. do urzędu pracy czy może wystarczy na początku roku dochód z tego wpisać sobie w PITa?

Można prosić o odpowiedź? :(

Witam!

Nie zgłaszasz. Umowy nie podpisujesz, tylko akceptujesz warunki programu. Webe posiada globalna umowę z każdym sklepem. Wystawiasz Webe rachunek (wnioskuję, że nie powadzisz działalności). W koncie partnera będziesz miał wygenerowane zestawienie swoich transakcji, więc wszystko podane na tacy. Samodzielnie wypełniasz PIT na koniec roku i to wszystko. Zapraszamy do programów!

Pozdrawiam!

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn.

Nie prowadzę działalności, czyli wystawiam rachunek Wy odbijacie z tego podatek, który płacicie za mnie.

Otrzymuje od Was PIT który uwzględniam podczas rozliczenia rocznego.

Wystawiasz rachunek i to wszystko musisz jeszce umowe spisac jest w regulaminie na Webe. Na koniec roku wypełniasz własnego PITa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn.

Nie prowadzę działalności, czyli wystawiam rachunek Wy odbijacie z tego podatek, który płacicie za mnie.

Otrzymuje od Was PIT który uwzględniam podczas rozliczenia rocznego.

Jeżeli nie prowadzisz działalności to:

https://webepartners.pl/Welcome/Regulamin

w Punkcie 6 jest umowa.

Wraz z pierwszym rachunkiem należy ją wypełnić podpisać i odesłac do Webe.

Webe nie odprowadza za Ciebie podatku, robisz to sam na podst.wystawionych rachunków.

Czyli Ty wypełniasz swojego PITa na podst. rachunków wystawionych do Webe.

Jasne? jestem przekonany że tak;-) jeżeli jakiekolwiek pytania to pisz śmiało!;-))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Przedstawiamy nowe Webe programy:

Cropp 632 produktów, prowizja 8%, wykrywalność 30 dni

Marka odzieżowa dla prawdziwych indywidualistów, którzy poprzez strój chcą wyrazić swoje poglądy i zamanifestować niezależność.

Euphoria-Perfumy 544 produktów, prowizja 5%, wykrywalność 30 dni

Internetowa perfumeria oferująca zapachy najlepszych projektantów światowych.

Mariola Fruwa 908 produktów, prowizja 5%, wykrywalność 90 dni

Mariola Fruwa to internetowy sklep, który prowadzi sprzedaż zabawek na całym terenie Polski. Zapraszamy rodziców, dziadków i wujków do internetowych zakupów prezentów, upominków, zabawek i gier dla swoich pociech.

Presto 6609 produktów, prowizja 10%, wykrywalność 30 dni

Sklep Sportowo-Turystyczny posiada bardzo szeroki asortyment sprzętu dla wszelkiego rodzaju sportów, a także odzieży, obuwia i różnorodnych akcesoriów. Firma współpracuje z wieloma polskimi i zagranicznymi producentami profesjonalnego sprzętu, dzięki czemu może Klientom zaoferować produkty po bardzo atrakcyjnych cenach, zgodne z indywidualnymi preferencjami i najwyższej jakości.

boardSTORE.pl 4188 produktów, prowizja 5%, wykrywalność 30 dni

Sklep boardStore.pl oferuje najwyzszej jakości sprzęt oraz odzież dla Snowboard'zistów, Skate'ów i Windsurferów, narty do freeSki, rolki oraz STREETWEAR. Celem programu partnerskiego jest zwiększanie sprzedaży w sklepie.

House 850 produktów, prowizja 8%, wykrywalność 30 dni

Jedna z najpopularniejszych marek odzieżowych w Polsce, nic dodać nic ując.

Agagu.pl 1286 produktów, prowizja 10%, wykrywalność 30 dni

Internetowy sklep oferujący ciuszki niemowlęce i dziecięce. Szeroki wybór ofert dopełniają dodatki, biżuteria i torebki dziecięce. Sklep oferuje również odzież damską, najmodniejsze modele dla młodych mam ale nie tylko!

Produkty możesz pobrać przy pomocy XML, Widżet lub WebeWklej

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas!

Pozostaję do dyspozycji,

Tomasz Rostowski

Sales & Product Manager

www.webepartners.pl, partner @ webepartners.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności