Skocz do zawartości

Jakiej przeglądarki używasz?


Xann

Jakiej przeglądarki używasz?  

155 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej przeglądarki używasz?

    • FireFox
      106
    • IE
      16
    • Opera
      41
    • Netscape
      0
    • Safari
      3
    • Chrome
      30
    • Inna
      3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

FF, ale ze względu na jego ostatnie przejawy złego zachowania (awaryjność), coraz częściej korzystam z Chrome.

FireFox 2.x/3.x + Opera 9/10 + IE 6/7/8 + Safari 3/4 + Chrome 2/3 ... z racji projektowania stron ... trzeba wiedzieć, która łapie cieniowanie przy pomocy CSS, a która jeszcze nie

Są na to bardziej praktyczne sposoby :good:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak? Jakie? Chyba nie mówisz o browsershots.org, bo tam trzeba czekać, a jak się poprawia pierdółki to nie ma na to czasu :good:

Z tym, że ja sprawdzam tylko w najnowszych wersjach FF i Opery + IE 6.0 na virtualnej maszynie i IE 8 w trybie 8 i w trybie 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam na codzień z Opery. Kiedyś byłem zapalonym wielbicielem Firefoksa, ale po prawie rocznym "szarpanym" dostępie do Internetu, gdy zainstalowałem 2. wersję Liska, pełno dodatków się zdezaktualizowało (lub też ich funkcje zostały zaimplementowane na stałe), nie chciało mi się tego wszystkiego poprawiać i zainstalowałem Operę. Zamierzam jednak wrócić do Firefoksa.

Chrome jest ok, szczególnie, że ludzie tworzą do niego rozszerzenia, tak jak dla Firefoksa.

/Aha, z tym Iron to jest ściema. Google Chrome wcale nie szpieguje. Ktoś puścił famę i się rozlazło po Internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje ze nie spodziewałem się ze jest aż tylu użytkowników Chrome

A co w tym takiego dziwnego?

Szybka, zgodna ze standardami, nie pożera niewiadomo ile pamięci to i użytkowników sporo.

A jeśli ktoś jest ostrożny i ceni sobie prywatność, to śmiga na Ironie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firefox ale ze wzgledu na problemy i fakt ze codziennie po kilka razy musze robic kill proces firefox zeby sie znowu wlaczyla to po owli przechodze na inne. wybor naturalny opera, ale nie ma niczego w stylu seoquake. wiec powoli przechodze na chroma. zainstalowany na kazdym kompie ale jakos nie moge sie za niego zabrac.

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności