Skocz do zawartości

Jakiej przeglądarki używasz?


Xann

Jakiej przeglądarki używasz?  

155 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej przeglądarki używasz?

    • FireFox
      106
    • IE
      16
    • Opera
      41
    • Netscape
      0
    • Safari
      3
    • Chrome
      30
    • Inna
      3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A ja przeważnie kilka na raz najpopularniejszych (3 - 4) ze względu na tworzenie stron. Za wyjątkiem chrome - staram nie instalować sobie programów szpiegowskich :)

Ale zaczyna mnie wkurzać bo nie działa pokazywanie źródła strony :/
Jeżeli zagladasz w kod html to zainstaluj sobie dodatek do FF "Html Validator"

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat używałem Opery, ale od roku jest z nią coraz gorzej, więc siedzę na Firefoksie i mi dobrze.

Ogólnotematyczny katalog stron - moderowany katalog na domenie z 2001 roku. Moderowany minimum 2 razy dziennie. PR 3, megaszybka indeksacja. Dodaj swój unikalny wpis już dziś.

Ostatnio dodane strony w katalogu.

najpiękniejsze kobiety świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iceweasyl czyli debianowego Firefoxa.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności