Skocz do zawartości

Jakiej przeglądarki używasz?


Xann

Jakiej przeglądarki używasz?  

155 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej przeglądarki używasz?

    • FireFox
      106
    • IE
      16
    • Opera
      41
    • Netscape
      0
    • Safari
      3
    • Chrome
      30
    • Inna
      3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To dlatego, że na tym forum piszą bardziej świadomi ludzie.

Przeprowadzając ankietę na wizaż albo cafeterii na pewno by się pokrywało.

Zresztą, nie wiem jaka jest metodologia badań gemiusa, ale tutaj mogłem wybrać kilka opcji, więc zaznaczyłem 3 (FF, Opera, Chrome), bardziej osłabiając pozycję IE, niż gdybym wybrał tylko jednego jego konkurenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Na jakim sprzęcie taki efekt?

Athlon XP 2400+ 2GHz, 1 GB RAM DDR1.

Jak widać na załączonym wyżej obrazku - procek już się lekko chwiał, a RAMu brakowało... no ale kto normalny ma 120 zakładek jednocześnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie na myśli puszczenie otwarcie jednocześnie otwarcie 120 stron czy w ogóle w ciągu dnia? U mnie norma, że czasami mam ponad 200 zakładek jednocześnie otwartych w Firefoxie i zwisu nie mam, ale fakt ramu mam 8 GB, procesor 4 rdzeniowy, ale nie wiem na ile to ma znaczenie.

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz screena co dałem w poście #51. ~120 zakładek jednocześnie, każda kolejna otwierana po paru sekundach. A pewnie by mógł więcej, jakbym miał Twój sprzęt.

Teraz powoli mi obywa z paska, przy 70 zakładkach nie czuć u mnie opóźnień (ale to też kwestia konfiguracji Windowsa). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czysto techniczne ... w tych ~120 zakładkach były otwarte różne strony czy kilka tych samych ?

Chodzi o to czy przeglądarka musiała sobie radzić z trawieniem wszystkich informacji czy też

niektóre już były przetrawione :)

Pozdrawiam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności