Skocz do zawartości

Novem.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Założyłam konto w novem.pl, wybrałam program, wysłałam mail z zapytaniem i brak kontaktu z drugiej strony.

Czy to jest normalne u nich, że taki jest długi czas odpowiedzi? czy mieliście jakieś z nimi problemy?

dzięki z góry za odpowiedź

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 rok później...
ja wolę netsales.pl. Mają lepszą obsługę.

i zerową konwersję.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myfinance czy jak Ci tam możesz nie rozwalać tematu? to nie temat o netsales.

Czy jest tu ktoś kto korzysta z novem?

Dostałem wczoraj rozliczenie walidacji i o ile na konkursach jest ok bo odeszło ok 20% to w finansach jakieś kompletne złodziejstwo. Wycięli mi ok 80% leadów ! Cały mailing, który dla nich zrobiłem kilkadziesiąt leadów po prostu zniknął. Wysłałem mail i czekam cierpliwie,ale na pewno nie zamierzam tak zostawić tej sprawy.

Mój rejestracjastron.pl PR4, rok prod 2007, błyskawiczna indeksacja
Wzorowy wzorowy.pl PR4, rok prod 2007, indeksuje od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w Novem chyba nieco lepiej niż w TD jak chodzi o te same programy a konkretnie walidację. Też wczoraj dostałem walidację w programie finansowym i jest ok. 50%. Nie jest to generalnie satysfakcjonujące ale tak to z tym konkretnym reklamodawca chyba jest. Jak napisałem, lepiej niż w TD. Są też bardziej elastyczni i kontaktowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myfinance czy jak Ci tam możesz nie rozwalać tematu? to nie temat o netsales.

Czy jest tu ktoś kto korzysta z novem?

Dostałem wczoraj rozliczenie walidacji i o ile na konkursach jest ok bo odeszło ok 20% to w finansach jakieś kompletne złodziejstwo. Wycięli mi ok 80% leadów ! Cały mailing, który dla nich zrobiłem kilkadziesiąt leadów po prostu zniknął. Wysłałem mail i czekam cierpliwie,ale na pewno nie zamierzam tak zostawić tej sprawy.

Postaramy się przyspieszyć wyjaśnienie sprawy. Czy mógłbyś podesłać jeszcze maila dot. tego tematu na adres wydawcy@novem.pl i podać CD wydawcy. Zajmiemy się tym jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o kampanię Money Expert, dostałem już odpowiedź:

"Pozostałe wnioski zawierały błedne dane lub nieaktualne nr telefonów i zostały odrzucone."

Spoko, niech będzie nie będę się sprzeczał bo i tak nic nie wskóram. Nie wiem ile dokładnie miałem leadów bo ostatnio jak sprawdzałem w lipcu to było ich ponad 60. Z tego zostało dokładnie 21. W 21 odrzuconych może bym uwierzył, ale w ponad 40 nikt i nic mnie nie przekona. To był mailing z strony finansowej, dokładnie stargetowany do ludzi poszukujących pożyczek.

Mam po prostu prawo nie wierzyć w to rozliczenie i nie polecać nikomu tej sieci ani tej kampanii i tak też zrobię - NIE POLECAM.

Mój rejestracjastron.pl PR4, rok prod 2007, błyskawiczna indeksacja
Wzorowy wzorowy.pl PR4, rok prod 2007, indeksuje od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o kampanię Money Expert, dostałem już odpowiedź:

"Pozostałe wnioski zawierały błedne dane lub nieaktualne nr telefonów i zostały odrzucone."

Spoko, niech będzie nie będę się sprzeczał bo i tak nic nie wskóram. Nie wiem ile dokładnie miałem leadów bo ostatnio jak sprawdzałem w lipcu to było ich ponad 60. Z tego zostało dokładnie 21. W 21 odrzuconych może bym uwierzył, ale w ponad 40 nikt i nic mnie nie przekona. To był mailing z strony finansowej, dokładnie stargetowany do ludzi poszukujących pożyczek.

Mam po prostu prawo nie wierzyć w to rozliczenie i nie polecać nikomu tej sieci ani tej kampanii i tak też zrobię - NIE POLECAM.

Wszystkie leady są zliczane zgodnie z rzeczywistym stanem. Odrzucane są wyłącznie te, które nie spełniają ustalonych w regulaminie wymagań programu partnerskiego. Jeśli leady miały błędne dane, to zostały po prostu odrzucone i nie ma tu w co wierzyć albo nie. Podaj CD wydawcy. Nie można nikogo bezpodstawnie i anonimowo oskarżać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności