Skocz do zawartości

Novem.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nie było , że tylko narzekam na novem. Mają jedną zaletę , która stawia ich ponad wszystkie inne sieci. Pod tym względem każda inna afiliacja w Polsce może im lizać buty. Otóż w novem jak chcę kasę to klikam wypłać i mam kasę za kilka dni. Pod tym względem sa klasą samą dla siebie w tym chorym kraju. Reszta to po prostu żenada. Wysyłaj fakturę, czekaj na zatwierdzenie i potem 21 lub 30 dni....

Mój rejestracjastron.pl PR4, rok prod 2007, błyskawiczna indeksacja
Wzorowy wzorowy.pl PR4, rok prod 2007, indeksuje od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Żeby nie było , że tylko narzekam na novem. Mają jedną zaletę , która stawia ich ponad wszystkie inne sieci. Pod tym względem każda inna afiliacja w Polsce może im lizać buty. Otóż w novem jak chcę kasę to klikam wypłać i mam kasę za kilka dni. Pod tym względem sa klasą samą dla siebie w tym chorym kraju. Reszta to po prostu żenada. Wysyłaj fakturę, czekaj na zatwierdzenie i potem 21 lub 30 dni....

Tu akurat się z tobą zgodzę wypłaty u nich są ekspresowe i nie trzeba się bawić w papierowe rachunki ani faktury wszystko online dla mnie to tez wielki plus ciekaw kiedy inne sieci wprowadzą takie udogodnienie ale pewno prędko to nie nastąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Novem do dzisiaj nie wypłcił mi i na moje e-maile odpowiadał, że sie starają dotrzymać 21 dni od daty wystawienia rachunku - prosza też o cierpliwość.

21 dni minęły już a pieniędzy nie ma.

Zdecydowanie mają problem z płynnościa finansową. W listopadzie 2011 przyszedł nowy prezes spółki i dziwnym trafem - ich atut szybkiej wypłaty padł.

Mam zarobek u nim w 4 cyfr. i martwię się czy go zobacze na swoim koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Raczej to zmiana na stałe i taki rodzaj płatności będzie obowiązywał, tzn takie przeciaganie. Można zasypać mailami Panią Dyrektor i może wtedy przejrzy na oczy.

e: Rozmawiałem dzisiaj telefonicznie, maila nawet nie próbowałem wysyłać.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co napisałem wyżej, że nowa Pani dyrektor gustuje w płatnościach opóźnionych i jak za grudzień to jeszcze ma czas, no a za listopad popłacone ;)

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności