Skocz do zawartości

OmniPING - automatyczny system pingujący


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Ty wykonałeś detekcję na Zend Optimizer a potrzebne jest Zend Guard Loader - powinno być razem z ZO czemu nie ma nie wiem (musisz pogadać z adminem serwera na ten temat) lub skorzystać z innego serwera gdzie ZEND jest w standardzie i dobrze skonfigurowany.

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie wiem jakiej ty konfiguracji zenda wymagasz bo instalacja jego w sumie to się opiera na rozpakowaniu paczki z zo i włączenia modułu w php.ini. Więc trudno go tu rtaczej źle skonfigurować :) Serwer jest mój i ja jestem adminem. Jak mówię inne skrypty korzystające z zenda nie mają problemów na moim dedyku z tego moje pytanie co muszę włączyć jeszcze prócz zend optymizera aby to zadziałało bo standardowa konfiguracja zenda jaka jest jest opisywana na praktycznie każdej stronie mówiącej o php nie działa z twoim skryptem .

W sumie zależy mi aby to na moim serwerze odpalić, głównie mi chodzi o skrypt swl ale i pingujący by się przydał do niektórych rzeczy. Tyle że nie działa mi instalka ani jednego ani drugiego ;]

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam twojej konfiguracji serwera niestety :) nie wiem jakie masz moduły w php zainstalowane więc tak trochę trudno mi podpowiedzieć co jest nie tak. Jeśli masz IonCube to musi on być w pliku php.ini wcześniej zadeklarowany niż ZEND

Sprawdź proszę phpinfo() czy masz tam taki zapis:

Zend Optimizer

Optimization Pass 1 enabled

Optimization Pass 2 enabled

Optimization Pass 3 enabled

Optimization Pass 4 enabled

Optimization Pass 9 enabled

Zend Loader enabled

License Path no value

Obfuscation level 3

Tutaj masz tematy z tym związane: https://forums.zend.com/viewforum.php?f=57 , jeśli masz php 5.3 nie będzie działać poprawnie (dużo jest możliwości ale jednego jestem pewny na 100% problem leży po stronie konfiguracji serwera)

Naprawdę chętnie pomogę ale tak zdalnie niewiele jestem wstanie powiedzieć.

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optimization Pass 1 enabled

Optimization Pass 2 enabled

Optimization Pass 3 enabled

Optimization Pass 4 enabled

Optimization Pass 9 enabled

Zend Loader enabled

License Path no value

Obfuscation level 3

To jeżeli chodzi o zenda.

Wersja php to PHP Version 5.2.6-1+lenny8, więc nie 5.3

Podejrzewam właśnie, że problem może leżeć gdzieś po stronie jakiegoś modułu php. Może suhosin ?

Wyślę ci na priva adres z uruchomionym phpinfo();

Może dojrzysz coś co stanowić może ten problem. Byłbym wdzięczny.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kojotek - czytając ten temat denerwuje mnie fakt że uważasz się za mega znawce w dziedzinie SEO. Mion zrobił już dawno narzędzie do pingowania ja też bawiłem się tym niejednokrotnie... Efekty pingowania są jakie są - bez rewelacji - lepszym sposobem jest linkowanie ale jak kto woli.

Pozdrawiam i powodzenia w dalszej zabawie z SEO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzedzie narzedziu jest nierowne. Kiedys testowo kupilem narzedzie Mion'a i w zaden sposob nie umywa sie do chociazby Scrapebox. Nie wiem jak jest z narzedziem Kojotka,ale jego wypowiedzi sa merytoryczne i od razu czlowiek ma wrazenie ze rozmawia z osoba zrownowazona, wiedzaca o czym pisze/mowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mój problem został rozwiązany, okazała się nim głupia rzecz w wyniku której pliki kopiowane na serwer ulegały uszkodzeniu.

Dzięki kojotek za pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie nikt nie zgłosił takiego problemu - stawiam na awarie crona na serwerze ale mogę się mylić

oprocz mnie oczywiscie :)

przetestuje serw dzisiaj i dodam info - - jaby co to obsluga dostanie reprymende - jak maja zale ze zamula to powinni dac znac

SensorStudio & Co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się zawsze , że to są dwa nieco inne słowa.

Testujesz , aby podjąć decyzje o zakupie czegoś lub nie.

Taki moim zdaniem jest sens testowania.

Z tego co wiem to Mion nie chciał kasy tylko dwa linki za swoje narzędzie ( podobno strasznie grymasił). :D

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie pytania do Miona tyczące programu Ping SEO Master zapraszam do właściwego topicku jemu poświęconemu

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=53723

, lub na PM to jest topick o innym oprogramowaniu.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności