Skocz do zawartości

OmniPING - automatyczny system pingujący


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

I dodam jeszcze jedno (w dokumentacji o tym pisze)

Login i Hasło wpisujemy takie samo w instalacji jak do panelu gdzie pobierasz klucz - hasło można później zmienić ale na czas instalacji muszą być identyczne

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z cronem...

W instrukcji pisze:

* * * * * wget -q -O /dev/null https://www.twoja-domena.pl/omniping/cron/cron.php

Jak mam zastosowac tą komende w directadminie?

Próbowałem na różne sposoby i kicha.

W pomocy technicznej hostingu jest podane:

/usr/local/bin/php /home/UŻYTKOWNIK/domains/DOMENA/public_html/ZADANIE.php >/dev/null 2>&1

ale to tez nie działa ;/

Programista Prestashop/Wordpress -> www.skyseo.pl oraz kosiarki spalinowe łódź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zrobiłem jak w instrukcji i mam taki błąd:

"Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, admin@teatrmantra.pl and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log."

Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam błąd związany pewnie z ZENDem - może Kojotek coś pomoże - nie będę się w każdym bądź razie, może i na darmo głowił i tracił czas.

W pliku cron.php, po wywołaniu by browser mam:

Fatal error: Unable to read 12505 bytes in /home/user/example-domain-with-omni.pl/public_html/omniping/bin/c_down.php on line 0

Reszta działa, tylko po prostu CRON się nie będzie wykonywał, a to bez sensu wtedy.

Da się to jakoś zniwelować?

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem własnie to narzędzie.

pozytywnie meni zaskoczyło:

- łatwa instalacja

- prosta obsługa,

- parę minut wszytko skonfigurowane i już śmiga,

zobaczymy za parę dni jak się będzie spisywać :D

Zapraszam na Crossweb.pl - wszystie ciekawe barcampy i konferencje w jedym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu trzymać x serwerów na liście - podstawowa lista jest aż nadto bo OmniPING korzysta z pośredników którzy też ślą zapytania do innych serwerów w wyniku czego dostajesz bana na pingowanie tego samego adresu w krótkim odstępie czasu

W praktyce moja wersja ma tylko 3 serwery (google) i nic więcej i mam poprawną indeksację stron

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej przez to : https://pingomatic.com/ - pełną listę tych serwerów robimy (pośredników jest 5) więc naprawdę nie ma sensu dawać tam nie wiadomo ile serwerów.

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności