Skocz do zawartości

OmniPING - automatyczny system pingujący


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Powiem nie skromnie nie liczy się ilość ale jakość :P

Domyślna lista serwerów do pingowania moim zdaniem jest w 10000% wystarczająca

Właśnie na domyślnej mi te bany na czerwono wyskakiwały też a jak dołożyłem jeszcze to mam jeszcze więcej czyli masz racje :) z tym że ta domyślna też 100% optymalna nie jest chyba - bynajmniej jak instalowałem system jakiś czas temu :)

Zaraz poszukam gdzieś tej domyślnej i załaduje z powrotem.

Przy okazji dodam - wielki plus tego softu to fakt że bardzo mało serwera pożera mimo że zadań dostał dużo :)

Jak by ktoś był zainteresowany w wolnej chwili screena zrobię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w kliencie FTP i błędnym przesyłaniu plików na serwer w trybie binarnym - nic więcej się tam nie dzieje

Przęśli mi na PW dane dostępowe na FTP wgram Ci pliki i będzie działać :)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a mógł byś jakąś listę opublikować którą warto zapodać :> ?

Nie wiele zastanawiając się wydawało mi się że czym więcej tym lepiej :)

wystarczy że zostawisz https://rpc.pingomatic.com/RPC2 na liście, i tak bedziesz miał kilka wejść bota w 1-2 sekundach, zresztą sprawdź sobie w logach

właśnie przez serwery wspomagające, któryś z nich dodaje u mnie "/" na końcu linka i wywala 404 botowi, czekam niecierpliwie na poprawke którą zgłaszałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień klienta na inny - polecam FlashFX jest FREE na 30 dni i nigdy mnie nie zawodzi

Oczywiście wcześniej należy skasować wszystkie pliki - wgrać i odpalić (prawa zmieniamy dopiero wtedy do plików jak zostaniesz o to poproszony nie wcześniej)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień klienta na inny - polecam FlashFX jest FREE na 30 dni i nigdy mnie nie zawodzi

Oczywiście wcześniej należy skasować wszystkie pliki - wgrać i odpalić (prawa zmieniamy dopiero wtedy do plików jak zostaniesz o to poproszony nie wcześniej)

albo FileZilla :) Ful free i na winde i na linux i także nie będzie problemów :)

Często spotykam się z tym problemem wśród ludzi i zawsze polecenie tego programu rozwiązuje wszytko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomoze ktos z cronem?

Wyrzuca mi błąd:

Warning: main(../bin/inc_add.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/ma*****/domains/ma*****.pl/public_html/ping/cron/cron.php on line 0

Warning: main(../bin/inc_add.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/m****/domains/mar******.pl/public_html/ping/cron/cron.php on line 0

Warning: main(): Failed opening '../bin/inc_add.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/ma****/domains/ma*****.pl/public_html/ping/cron/cron.php on line 0

Programista Prestashop/Wordpress -> www.skyseo.pl oraz kosiarki spalinowe łódź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja strzelam, że nie powinno być: ..../cron/cron.php tylko ....ping/cron.php

albo

jest nie potrzebne /home/nick

spróbuj tak:

/usr/local/bin/wget -q -O /dev/null domena/ping/cron/cron.php

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie - znaczy tylko tyle że masz starą wersję OmniPING-a i pliki straciły swoją ważność

Z racji że v2 się spóźniło z premierą podaję nowego linka do pobrania aktualizacji daty dla v1 do 15 października 2010 kiedy to v1 całkowicie zostanie wycofana i zastąpiona v2

Pliki do nadpisania: https://www.omnimax.pl/pliki/OmniPING.rar

Wystarczy ściągnąć i nadpisać

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności