Skocz do zawartości

OmniPING - automatyczny system pingujący


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne chciałeś zainstalować na localhost a to jest zabronione

Localhost występował tylko w adresie MySQL, zmieniłem na wszelki wypadek na lokalne IP karty sieciowej a błąd dalej się pojawia:

W sumie wyświetlone/wprowadzone dane:

Lokalizacja: omniping.itaz.eu

Adres IP: 192.168.12.180

Wersja: 1.2.2 FINAL

# Użytkownik

Login: michalzxc

Hasło: ****** (Moje hasło z panelu)

Klucz: ****** (Mój klucz z panelu)

# MySQL

Adres: Tutaj było wcześniej localhost, zmieniłem na wszelki wypadek na 192.168.12.180 ale błąd dalej się pojawia

Użytkownik: omniping_itaz_eu

Hasło: ****** (Hasło do bazy)

Baza: www_omniping_itaz_eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ciekaw jestem co do zapowiedzi.

mi teraz padł omnihost czyli omni projekty w tym omniping.

Wg zapowiedzi projekty omni j.w. powinny dzialac. Czy tak jest napiszcie czy na innych hostingach obecnie omni dzialaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyła wam się licencja na program kodujący v2. Miałem to samo, po pobraniu nowej paczki i jej instalacji wszystko gra i huczy. omni v2 jest dalej wersją rozwojową nie zapominajcie o tym. Fakt ma wiele plusów ale ma też wiele minusów wynikających z wersji beta.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logi crona

Wyczyść logi

Czas ostatniego zakończenia

25-Sep-2010, 14:58

25-Sep-2010, 14:57

25-Sep-2010, 14:56

25-Sep-2010, 14:55

25-Sep-2010, 14:54

25-Sep-2010, 14:53

25-Sep-2010, 14:52

ps. szkoda ze nie ma zadnego infa o koncu waznosci... nie loguje sie za czesto i nie sprawdzam logow a tu taki surprise :)

ps.2. aktualizowalem pliki i teraz w ogole nie dziala.....

Fatal error: This file has expired. in /home/public_html/ping/cron/cron.php on line 0

ps.3. wgralem pliki z postu powyzej 1.23 i mam jeszcze gorzej:

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'przepisy_ping'@'localhost' (using password: YES) in /home/pandha/public_html/ping/bin/inc_add.php on line 0

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/pandha/public_html/ping/bin/inc_add.php on line 0

1:

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
@gielo - dzięki, po pobraniu https://www.omnimax.pl/pliki/OmniPING-1_2_3.rar działa.

Chodzi o te pliki? No właśnie nie działa, próbowałem już 2 razy wgrać pliki. Zrobiłem też instalację od nowa i też nic...

Uroczystości rodzinne

Pięknie wykonane Zaproszenia ślubne ręcznie robione w rewelacyjnych cenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności