Skocz do zawartości

OmniPING - automatyczny system pingujący


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mi z koleii omniping sam odznacza jedną z kategorii. Źródłem danych jest kanał RSS seokatalogu.

Inne kategorie, których źródłem są rss'sy innych seoków są ok - tylko jedna się wywala.

Macie pomysł co może być przyczyną?

edit//

Drugie pytanie:

Omniping w zakładce 'zaindeksowane strony' pokazuje strony niezaindeksowane. Coś z tym można zrobić?

mniej znaczy więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy z softem proszę zgłaszać na adres : pomoc@omniworld.pl
A coś wynika z tych zgłoszeń, czy po prostu możemy sobie zgłaszać? Czy jest tyle zgłoszeń, że trzeba swoje w nie małej kolejce odczekać? Napisałem o problemie u mnie i chyba nie tylko wysłałem dane do mojej kopi omnipinga, żeby tam ktoś sobie zobaczył no i tyle ze zgłoszenia. No nic może "za rok" ;) coś się ruszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciagnolem omnipinga z tej strony i podczas instalacji dostaje taki komunikat

"OmniPING v1.2.3 z dnia 21 wrzesnia 2010"

i nic wiecej

w czym moze byc problem ?

A zarejestrowałeś się na omniping.pl i dostałeś klucz?

A serwerek, na którym zgrałeś pliki spełnia warunki omnipinga?

A przesłałeś na serwer pliki w trybie binarnym?

Przeczytałeś manual?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć czasem pojawia mi się coś zaindeksowanego, ale też mam wrażenie, że z tą opcją nie bardzo jest w porządku. Dlatego, też przyłączam się do prośby, ale z naciskiem na przetestowania tego niż odpowiadania. Zresztą mam tak na dwóch instalacjach omnipinga, postawionych w całkiem różnych mejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności