Skocz do zawartości

OmniPING - automatyczny system pingujący


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Najnowsza wersja to 1-2-3

To wspaniale.....tylko gdzie i jak ją pobrać ???? Jak kilkam w opmnipingu pobierz aktualizacje otwiera mi się Wasza strona i tam niestety najwyższa jest : OmniPING 1.2.2 FULL

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. ciekawe ile polskich serwisów korzysta z tego systemu, musze niebawem jakiś wybrać, czytam o drugim ,konkurencyjnym (wiadomo którym) i skłaniam się ku Omni Ping, ponieważ pobiera sobie automatycznie nowe adresy do pingowania a tamten CHYBA nie. Muszę się upewnić ale dziś już support śpi albo baluje :) w końcu sobota wieczór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam o drugim ,konkurencyjnym (wiadomo którym)

oprócz tego ze jeden i drugi pinguje to zupełnie inne produkty.Mam jednego i drugiego

rozwiń jak możesz, trochę już czytałem o nich, ale wg. mnie główna róznica, to taka, że Omni Ping śmiga na serwerze i jest niezależny od włączonego kompa a Pinger Master musi mieć włączonego kompa, pomijam rożne inne detale oczywiście w tym momencie.

Szukam softu pingującego dla ogromnego serwisu, nie widzi mi się zostawiać kompa na noc przy sofcie konkurencji ale no nie wiem.. do czego używacie głównie Omni Ping, tzn. dla jakiego typu serwisów? Ma tu ktoś coś dużeeego i poważnego prócz zaplecz i katalogów? :)

Ps. fajny manual ale to ręczne dodawanie do Crona to porażka, nie trudne ale powinno być inaczej to zrobione myślę ;P

Strona skryptu jest trochę ruska, na stronie https://www.omniping.pl/kontakt-i-pomoc-techniczna nic nie ma, maile kontaktowe też ruskie :) ah programiści.. co byśmy bez Was zrobili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona skryptu jest trochę ruska
Zaraz Max skomentuje pewnie :)

a niech komentuje, w tym temacie nie ma obiektywizmu, są standardy i koniec :) ale to nie jest ważne oczywiście, proszę o jakieś porady dot. moich wywodów :)

czytam wszędzie ale na stronie funkcji Omni Ping nie jest napisane, czy sprawdza zaindeksowane strony i jeśli sa w indeksie to czy je juz pomija przy pingowaniu. Taką opcje ma konkurencja. Jeśli tak to warto to dopisać na stronie produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mario1973

Poczekaj kilka dni właśnie jestem w fazie testowania wersji 1.2.4 w której dodałem możliwość korzystania z serwerów proxy do pingowania i sprawdzania zaindeksowanych podstron w Google. Do tego kilka innych poprawek.

@Tomaan

Jak powyżej napisałem, tak sprawdza zaindeksowanie podstron i usuwa z pingowania te zaindeksowane. Niektóre osoby pisały że są z tym problemy dlatego też dodałem możliwość używania proxy do tego co powinno pomóc zwłaszcza na współdzielonych hostingach

Zadanie do crona dodaję się raz więc nie widzę w czym problem :)

banner_crm.pngbanner_adw.pngbanner_add.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie, w jakim celu Omni Ping ma opcję współpracy z Publikerem, jeśli Publiker ma już wbudowane pingowanie?

Chodzi o to, że Publiker sprawdza zaindeksowanie ale nie w oparciu o pingi? Czyli, że jeśli ustawione jest pingowanie na 7 dni a wpis zaindeksowany jest po np. 1 dniu to Publiker pinguje dalej? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mario1973

Poczekaj kilka dni właśnie jestem w fazie testowania wersji 1.2.4

no problemo, nie pali się. Aktualna wersja jakoś działa, to poczekam na 1.2.4

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności