Skocz do zawartości

OmniPING - automatyczny system pingujący


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

@Rademenes

Komu udziela Pan dostęp do swojej kopii to nas nie interesuje :D Można się logować we dwóch. Nie można stawiać dwóch oddzielnych kopii na innych serwerach, kontach.

@ar4

Odpisałem Panu na PM, nie mam żadnego maila w sprawie zakupu OmniPING na którego nie odpowiedziałem więc nie wiem o co te ciągłe zarzuty. Na forum fakt nie zaglądam codziennie, ale na maile staram się odpisywać w ciągu 24h jak mam możliwość.

banner_crm.pngbanner_adw.pngbanner_add.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
@Rademenes

Komu udziela Pan dostęp do swojej kopii to nas nie interesuje :) Można się logować we dwóch. Nie można stawiać dwóch oddzielnych kopii na innych serwerach, kontach.

i super, dlatego można robic zakupy ze 2 ;]

A jak skuteczność tego programu?

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

byłoby ekstra, bowiem martwił mnie tak długi okres "letargu" i stanu zdrowia jaki mógłby nadejść po nim, zdolności intelektualnych, nie wiem w jakim stanie człowiek się znajduje po niemal półrocznej nieobecności w życiu

toteż widząc w ostatnim czasie brak aktualizacji a omniadzie, brak odpowiedzi na zgłoszenia myślałem już mało pozytywnie na temat przyszłości zakupionych narzędzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Piotrek zdrowieje i niedługo powinien się pojawiać trochę online.

@Remiss

Narzędzia się nie zmarnują wręcz przeciwnie... :D

@Bodhistawa

Mam jedno konto u nich wykupione i ten sam problem z cronem. Nie chce działać a zrobiony zgodnie z instrukcją. Nie chciało mi się z tym bawić i poszedłem na skróty. Dodałem zadanie cron na innym serwerze w innej firmie. Czyli na jakimkolwiek hostingu dodałem takie zadanie cron :

wget -q -O /dev/null https://www.domena.pl/cron_do_wykonania.php >/dev/null 2>&1

banner_crm.pngbanner_adw.pngbanner_add.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności