Skocz do zawartości

OmniPING - automatyczny system pingujący


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ta aktualizacja nie jest wymagana do poprawnego działania aplikacji więc nie ma o niej szerszej informacji (ja po za 1 kopią testową wszystkie instalacje mam 1.2.3 i nie robię update :) )

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześli mi na PW dane na jakie się logujesz to sprawdzę co jest nie tak - możesz też spróbować zalogować się do panelu przez stronę www.omnimax.pl

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u Was wygląda zakładka : Serwery ?

U mnie wszystko jest na czerwono - część terminu bana jest : bezterminowo, a część z jakąś datą i godziną.

Połowa pokazuje błędów 11, połowa 0.

Przy każdym widnieje (Znieś).

Czy w takim stanie to pinguje ? czy nie pinguje ?

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przypadkowo sprawdziłem logi jednego z serwisów jakie pinguję i widzę, że omniping pobiera co minutę sitemap.xml.gz

Po co to robi co minutę ????

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak wiec przyszedł czas na zmiany i w tej aplikacji. Obecnie wyszła nowa wersja z nowym systemem autoryzacyjnym :)

OmniPING wersja FREE przestał byś tym samym już rozwijany i wspierany. Osoby posiadające wykupioną licencję mogą pozyskać nową wersję oprogramowania korzystając ze strony panelu: https://omnipanel.pl/omniping.php - wystarczy uzupełnić kilka pól i odpowiedni klucz zostanie przesłany na podanego maila

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak włączyć nową licencję? Otrzymałem nowy klucz w mailu i tylko informację, że: "Do panelu logujesz się przez klucz z pliku"

Przekopiowałem plik przez FTP do głównego katalogu omniping

próbowałem się zalogować pod adresem:

https://adres.pl/omniping.php/klucz-licencji

ale nie działa, użyłem klucza jako hasła - także nie działa.

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności