Skocz do zawartości

OmniPING - automatyczny system pingujący


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Czy omniping da się odpalić z katalogu? Na vpsie nie mam możliwości zrobienia subdomeny i mogę go wrzucić tylko do podkatalogu :/ Czy komus udalo sie odpalic z katalogu?

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W php.ini musisz ustawić ścieżkę do licencji zenda żeby prowadziła do katalogu (ktoś na PiO już podawał na to sposó:( - trzeba by było pytać admina serwera pytać jak to ustawić

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TOMAAN, jeśli chcesz to kupić to przygotuj się na wielokrotną korespondencję z działem technicznym. Właśnie teraz walczą nad wyjaśnieniem przyczyny banowania moich DWÓCH serwerów dodatkowych. Co ciekawe bany nie są permanentne tylko czasowe, ale skrypt nie umie sam ich odblokować po upływie czasu na ban.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zainstalowany omniping od wczoraj...

odpalam ręcznie plik crona i dostaje serię takich błędów. Jeszcze godzinę temu było OK.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/*************/cron/cron_z.php on line 0

z czym może być problem?

OK. chyba sam sobie odpowiedziałem.... zdechłe proxy... jak ktoś może mi to względnie potwierdzić to bede wdzieczny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tego omni pinga podpiąć pod publikera? Bo rozumiem OmniADD ma to wbudowane?

Omniadd nie ma tego wbudowanego. On pinguje tylko raz dany adres. Jeżeli chodzi o podpinanie omniping pod publikera, to była do tego gdzieś instrukcja. Jak znajdę to edytuję ten post.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.omnipanel.pl/download/OmniPING_dokumentacja.pdf

Należy skopiowad pliki z serwera (pliki po dokonaniu instalacji)

clients/client_config.php

oraz

client/ client_publiker.php

I wgrać je do głównego katalogu aplikacji publiker

Koniec instalacji. Nie jest to oficjalny dodatek dla publikera

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności