Skocz do zawartości

OmniPING - automatyczny system pingujący


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

A ja rozwiązałem sprawe pingowania inaczej i tez jestem bardziej niz happy. Choć z tego co czytam w OP większość problemów została lub zostanie wyeliminowana. Pewnie to przeinstaluje i sprawdze jak działa jak zrobione będzie pingownaie "1 na 1". Wiem że podlizujesz się o poprawki do CRM, ale w sumie podziękowania od użytkowników też należą się NEOXowi, który wywalczył te poprawki ;) A Palikot pali kadzidełka ... ja bym nie mógł ;D

search_auditor_500x80_bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Wiem że podlizujesz się o poprawki do CRM

nie bądź niehigieniczny, ja się podmywam, a nie podlizuję

a różnica między CRMem a OP czy OAdd jest przede wszystkim w ilości użytkowników...

u mnie główny problem stanowi ilość odpytań w ciągu doby: niestety program nie radzi sobie dobrze z ilościami powyżej 1k, a u mnie jest znacznie więcej...

BTW:

W SEO jest jak na giełdzie. Jeśli robisz to co wszyscy to znaczy że jesteś kilometry za czołówką ;)

bardzo ładne... i niestety prawdziwe :)

pozwolę sobie zadedykować wszystkim "kopierom"...

i z takich ładnych mądrości to jeszcze z Apostoła Pawła (!):

Gdy byłem dziecięciem rozumowałem jak dziecię, lecz gdy na męża wyrosłem zaniechałem tego, co dziecięce

czas, żeby niektórzy się trochę wysilili i wreszcie dorośli :D

mam również inne narzędzia do pingów: w tym narzędzie Miona, ale produkt kojota kiedyś mi po prostu przypadł do gustu i tyle w tym temacie

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest, ale koniec Offtopa ;) Mam też Miona, ale teraz do pingowania z OA używam własnej wtyczki. Przyznam że kupując OA z OP liczyłem na automatyzacje zadań i współpracę tych programów, a pingowanie mi nie przypadło do gustu ani w OA ani w OP ;( Podlizywałem się o przesunięcie pingów w OA o kilka godzin (bo teraz jest wpis i od razu jeden ping), tak żeby nie pingować 404. Jakoś nie przekonałem twórców, zresztą jak do kilku innych rzeczy. Zresztą pewnie większość użytkowników OA i OP przeszła tą sama co ja drogę "rozwoju" z oprogramowaniem - od marzeń do rzeczywistości :) Teraz wole sobie sam napisać wtyczke czy korzystać z innych narzędzi wspomagających niż "marudzić" o wprowadzenie takich czy innych poprawek, bo szkoda czasu ;) To oprogramowanie idzie własną drogą, dlatego miło że od czasu do czasu ktoś taki jak NEOX potrafi wpłynąć na jego kształt.

Pozdrawiam, miłego weekendu i naprawde koniec offtopa :D

search_auditor_500x80_bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paweł Sokołowski - Eline, dzięki, tak jakoś wyszło;)

@lonerpl, u mnie na razie nie banuje proxy, błędy są i to sporo, ale nie ma banów. Co prawda do testów wrzuciłem wszystkie 4 000 od makauera i po prostu jeszcze nie zdążył obskoczyć wszystkich prox-ów w takim stopniu żeby wyłapał te do zbanowania.

Co ciekawe, serwery nagle przestały łapać bany lub choćby nawet błędy.

Także jest konkretna poprawa, ale jeszcze nie wiem na jak długo i jak bardzo:)

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast w tej chwili jest jakiś problem ze sprawdzaniem indeksacji...

wcześniej system 'kłamał', bo wrzucał strony niezaindeksowane, jako zaindeksowane, a teraz od dwóch dni mi nic nie zaindeksował, zatem wrzuciłem do google site:adresnowejstrony.pl, która właśnie jest pingowana i... właściwie cały serwis jest już w indeksie.

natomiast omni nadal go nie widzi i dalej pinguje

?

edyta:

najwyraźniej jest jakiś błąd w cron_google_z (niestety kodowane, nie będę się więc narażał na kary od kojota ;) )

nie sprawdza poprawnie, czy jest sprawdzanie z proxy, czy bez ;)

przez co nie usuwa stron z listy pingowanych

no i właściwie niepotrzebnie pinguje nadal strony, które już są zaindeksowane, a "zapomina" o stronach, które jeszcze zaindeksowane nie są.

omni: w razie dodatkowych szczegółowych pytań PW

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany z indeksacją i usuwaniem takich wpisów

Przypominam że aktualna wersja softu to 1.3.1 jak ktoś ma starszą wersję proszę o aktualizację

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak mam, i czarna woda ;/

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności