Skocz do zawartości

OmniPING - automatyczny system pingujący


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki szybkiemu supportowi udało mi się rozwiązać problem. Chodziło o to, że nie można mieć omniadd i omniaping na jednej domenie/subdomenie. Każdy soft musi być na osobnej. Ale za to pojawił się nowy problem. Na każdej stronie mam komunikat:

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in [adres]/bin/inc_add.php on line 0

Z tego co się dowiedziałem, to chyba trzeba pokombinować w pliku php.ini z tym timezone. Pytanie tylko czy mam do niego dostęp jeśli mam to na serwerze współdzielonym z panelem directadmin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Niestety, ale znowu skrypt się rozjechał: banuje mi każdy zestaw proxy, a jak nie dam mu proxy to banuje każdy serwer. Jak usunę wszystkie dodatkowe serwery to się okazuje, że skrypt nic nie robi, a podobno miał być wbudowany jeden serwer na stałe...

Wczoraj miałem zero poprawnych dodań i dzisiaj jest to samo.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest ten problem, że mam bardzo dużo pingów do wykonania na dobę, teraz jest to ok. 200 000. Przez jeden dzień udało mi się prawie to uzyskać, ale potem znowu zaczęły się jazdy.

Próbowałem proxy z różnych źródeł i zawsze je przed użyciem testowałem.

Obecnie używam tylko "https://blogsearch.google.pl/ping/RPC2".

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pingowania stron jeden adres na 1 serwer na razie tego nie wprowadzimy, trzeba by było całego crona przebudować i zasadę jego działania. Nie będziemy przebudowywać części aplikacji na prośbę 2 czy 3 osób. Można dodać sobie dobre proxy, zostawić jeden czy dwa serwery i otrzymamy ten sam efekt...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie podstawowe: co to dla nich oznacza "dobre proxy"?

To działało przez kilka dni tak jak powyżej jest opisane, ale już nie chce tak działać.

Z tego co mi pisał programista to ta przebudowa crona wcale nie musi być taka trudna i ogromna, ale ja się na tym nie znam.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W panelu klienta pojawiła się aktualizacja do pobrania.

OmniPING 1.3.2

- eksport podstron z zakładki "Zaindeksowane podstrony"

- wbudowana integracja z dodawarką OmniADD (wybór źródła OmniADD przy tworzeniu kategorii gdzie podajemy adres do naszej dodawarki jaki ona nam wygeneruje) - trzeba mieć najnowszą wersję dodawarki, która wyjdzie niedługo

- błędy dla proxy są zerowane raz dziennie w okolicach północy

- bany w google dla proxy tak samo jak wyżej są zerowane raz dziennie

Całkowite przejście na PHP 5.3, nie ma już aktualizacji na inne wersje PHP tak więc jak ktoś używał PHP 5.2 to trzeba sobie po aktualizacji zmienić wersję PHP w Direct Admin.

Zerowanie błędów wprowadzone zostało dlatego, że jak wyszło w praniu nie jest problemem załapać 50 błędów w ciągu np tygodnia. Ja u siebie miałem 2000-4000 użyć proxy i 50 błędów przy tym i taki serwer proxy otrzymywał bana po tygodniu co jest bez sensu trochę. Teraz serwer proxy będzie dostawał bana jeżeli w ciągu 1 dnia będzie więcej jak 50 błędów na nim. I myślę że to był problem np u neox-a

W następnej aktualizacji postaram się wprowadzić Waszą prośbę 1 ping na 1 serwer, ale proszę o cierpliwość na pewno nie będzie to w tym tygodniu.

banner_crm.pngbanner_adw.pngbanner_add.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności