Skocz do zawartości

OmniPING - automatyczny system pingujący


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o kontakt osobę, która ustawiała crona na hostingu - Netmark, bo niestety ścieżka pokazana w instrukcji niestety wyskakuje jako błędna. Ja próbowałem jakoś to ustawić, ale moja radosna twórczość, pomimo dobrych chęci nie została wynagrodzona działającym cronem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Napisz do mnie na PW - podaj dostępy do panelu gdzie ustawia się crona i się załatwi

Z tego co wiem jest tam cPanel więc bez problemu działa sposób podany w dokumentacji

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się poddaje z wami i ustawieniem crona - to jest naprawdę banalna czynność dokładnie opisana w dokumentacji

Obecnie dopisuję funkcję automatycznego crona wywoływaną z panelu centralnego (będzie to wersja o minimalnej funkcjonalności) - w skrócie mówiąc będzie co 3 min wywoływać wasze crony (jeśli ktoś wyrazi taką ochotę)

Wersja OmniPING FREE będzie tylko wywoływana przez 3 dni

Wersja OmniPING PLUS będzie miała czas unlimited działania crona z naszej strony i jeśli będzie zainteresowanie taką funkcjonalnością będzie bardziej precyzyjne określanie parametrów i częstotliwości

Będzie to na pewno przydatne dla sprawdzenia czy oprogramowanie działa poprawnie oraz rozwiązanie dla serwerów nazwa.pl

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgaduję w ciemno że konto było założone jakiś czas temu dla OmniMAX i już jest nie aktywne (nie podałeś loginu) Pierwsza instalacja systemu nie ma znaczenia lokalizacja.

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto działa poprawnie - nie odnotowaliśmy żadnego zgłoszenie oprogramowania (instalacji) więc coś żle uzupełniasz przy instalacji

Podstawowy błąd: Login i Hasło w trakcje instalacji podajemy takie jak mamy do panelu centralnego do logowania się + klucz z tego panelu

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba się nie zrozumieliśmy ;)

jak wgram plik instalki do katalogu głównego jaki został podany podczas rejestracji to jest ok - instalacja rusza. ale jak wgram do podkatalogu to już kicha, wyskakuje błąd podczas odpalania pliku. ja chcę po prostu zmienić ścieżkę serwera na podkatalog. no chyba, że można zainstalować w głównym a później sobie przenieść skrypt do podkatalogu i będzie wszystko ładnie i prawidłowo chodziło

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki błąd jest ? Błąd błędowi nie równy.

Tak jak pisałem wcześniej panel centralny nie rozpoznaje instalacji - czyli nie była jeszcze dokonana poprawnie (chyba że się mylę albo raczej soft)

To czy podczas zakładania konta podasz www.domena.pl a instalacje zrobisz w www.domena.pl/katalog/ jest bez znaczenia jeśli jest to PIERWSZA instalacja. Po poprawnym zainstalowaniu w twoim panelu pojawi się informacja gdzie masz zainstalowany soft i od tego momentu już nie można od tak sobie przenosić do innych folderów.

Jeśli są jakieś błędy to zapodaj je proszę bo tak nie jestem wstanie nic ci konkretnie powiedzieć - instalacja na localhost i pochodnych też nie jest możliwa ale raczej tutaj ten problem nie występuje.

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

treść błędu:

"Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request"

dziwne jest to, że gdy podaję w ścieżce jakiś plik index.php czy nawet test.php, który podałeś to wszystko działa, a z install_main.php jest jakiś zoonk (gdy jest w tym podkatalogu)

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydaloby sie poprawic linki w dziale download, bo nie wiadomo, co jest co np. "1.2.1 – Full" itd. nie wiadomo czy to jest OmniMax czy OmniPing...

Od razu mam tez pytanie jak chce sciagnac najnowszego OmniPinga, to co mam wybrac?

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SilverT - nie można było tak od razu ?

Nadpisz pliki i sprawdź prawa do plików. Pliki przesyłamy w trybie binarnym! ustaw dla pliki install_main.php prawa 644 lub inne (ten błąd w 99% występuje z powodu błędu w transferze plików na serwer lub/i praw do plików

https://www.omnimax.pl/kontakt-pomoc-techniczna/faq# pkt2

@Carnagge Właśnie kończę tworzyć stronę omniping.pl żeby zrobić porządek w panelu - Najnowsza wersja OmniPING to v1.0 i jest do pobrania przez panel (robiłem wczoraj czystki jak bym coś za dużo pokasował proszę o info)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności