Skocz do zawartości

OmniPING - automatyczny system pingujący


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wykupiłem 10 proxy na próbe za 10 zł. W ciągu dwóch godz. indeksowanie ruszyło się i zaindeksowało mi 10 stron z tym że już mam pobanowane wszystkie proxy. Czy nie za szybko ten ban? Jak obchodzicie te bany, wykupujecie większą ilość proxy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystaj z programu ProxyGOBLIN czy jakoś tak to się pisze można w dobrej cenie kupić:

https://www.warriorforum.com/warrior-forum-...s-warriors.html

Jak za swoją cenę jest OK i może automatycznie nam np wysyłać na maila znalezione proxy

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy byłaby możliwość zaimplementowania automatycznego pobierania proxy z pliku txt znajdującego się na serwerze?? Wtedy proxy goblin sobie to eksportuje a omniping pobiera - pełen automat.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to można z czegokolwiek pobierać. Np. ze źródeł własnych czy z płatnych serwisów proxy a pełno ich teraz. Szkoda, bo tak raz dziennie muszę włazić i dodawać proxy, a tak wystarczyłoby z adresy www i po sprawie.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koyotek - jakos OA i Captcha sniper dzialają czyli mozna zrobic jak sie samemu potrzebuje ;) Tutaj tez nie widze problemu zeby to dzialalo, tylko potrzeba jest odrobina checi.

Danae - jak chwile pomyslisz to sobie ograniesz PROXY dla OP z Goblina przy podstawowych zdolnosciach programistycznych :)

search_auditor_500x80_bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No owszem zrobię sobie nie ma problemu. Dziwi tylko, że program który nazywa się "automatyczny system pingujący" tego nie ma... co wg mnie wyklucza program w kategorii bezobsługowy, bo pingowanie bez proxy na dłuższą metę jest bez sensu. Czyli kupując "automatyczny system pingujący" do w pełni jego automatyczności muszę "zatrudnić" męża programistę, który zaraz będzie mi marudził, że musi po kimś poprawiać :)

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności